fbpx
Przejdź do treści

Zioła na płodność… i nie tylko! [E-LEARNING]

zioła na płodność e-learning

Poszukując naturalnych sposobów wsparcia płodności na pewno natrafiłaś/łeś na informacje dotyczące ziół. W jaki sposób mogą wesprzeć starania o dziecko i zdrowie w ogóle? Sprawdź, czego możesz dowiedzieć się w naszym e-learningu „Zioła na płodność”.

Zioła? Na zdrowie!

Ludzie od tysięcy lat korzystają z prozdrowotnych mocy natury, w tym także z szerokich właściwości ziół. Nieustannie trwają badania nad ich działaniem, składem, a także budową chemiczną. Wszystko to jest domeną fitoterapii, którą inaczej nazywa się ziołolecznictwem. Dzięki niemu wiemy, które zioła wesprą nas w okresie obniżonej odporności, a które złagodzą chociażby stany zapalne skóry. A jak to jest z płodnością?

Na jakie zioła warto postawić? Które z nich pomogą np. przy zespole policystycznych jajników? Które wspomogą owulację, a które wesprą męską płodność? Nie jest to wcale takie oczywiste, ponieważ należy pamiętać, że zioła mogą mieć bardzo silne działanie. Trzeba więc wiedzieć, w jakich dawkach należy je spożywać, które są dla nas korzystne, a jakich powinniśmy unikać (nie wszystkie można stosować np. w czasie miesiączki czy w ciąży).

Temat ziół przybliża nam Sebastian Szmyrgała – zielarz, członek Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (Sekcja Fitoterapii), a także członek Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów. Mgr Fitoterapii i Ziołolecznictwa (Uniwersytet Westminster Londyn), posiada też dyplom z Dietoterapii/Odżywiania (College of Naturophatic Medicine Londyn).

W swojej praktyce łączę tradycyjną wiedzę z najnowszymi badaniami z dziedziny fitoterapii i dietoterapii, włączając elementy TCM i Endobiogeniki. Wierzę, że odpowiednia dieta – wsparta mocą ziół – może przywrócić balans osobom cierpiącym na różnego rodzaju dolegliwości zdrowotne.

Oto tematy, jakie poruszamy w E-LEARNINGU „Zioła na płodność”:

1.Zioła wspomagające owulację
2. Zioła przy PCOS
3. Zioła na poprawę męskiej płodności
4. Zioła na bolesne miesiączki
5. Zioła na oczyszczenie organizmu
6. Zioła a In Vitro
7. Zioła uspokajające i na wyciszenie

Zaczerpnij specjalistyczną wiedzę od eksperta nie wychodząc z domu!

E-learning „Zioła na płodność” znajdziesz – TUTAJ

Pod każdym nagraniem znajdziesz dokument PDF, który w zwięzły i zrozumiały sposób streszcza tematykę filmu – notatki możesz mieć dzięki temu zawsze pod ręką!

Zioła na płodność

Wszystkie E-learningi oraz wiele innych bonusów otrzymasz w ramach Konta Premium. Sprawdź szczegóły tutaj!

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.