fbpx
Przejdź do treści

Wyluzowanie na żądanie – warsztaty FertiMedica

Wyluzowanie na żądanie – warsztaty FertiMedica
fot. FertiMedica

Jak wyluzować się podczas starań o dziecko? Czy to w ogóle możliwe? Dowiesz się tego podczas warsztatów, które rozpoczną się już 10. maja.

Starając się o dziecko pewnie słyszałaś nieraz radę, która przyprawiała Cię o irytację: Musisz tylko wyluzować, a na pewno się uda!. Tylko czy kiedykolwiek ktoś powiedział Ci, jak by to miało wyglądać? Co konkretnie miałabyś zrobić?

W FertiMedica dowiesz się tego bardzo dokładnie. Nie tylko się dowiesz, ale także będziesz miała szansę się tego nauczyć. Poznać, spróbować i wybrać te metody, które są dla Ciebie najlepsze.

Po tym programie będziesz wiedziała, jak wpływać na siebie, aby Twoje ciało było swobodne i spokojne. Dokładnie wtedy, kiedy tego będziesz potrzebować. Są to zajęcia dostarczające konkretnej wiedzy i umiejętności uspokojenia się, relaksowania, ograniczania wpływu stresu na organizm.

Jak?

Proponujemy cztery cotygodniowe spotkania trwające 1,5 godziny.
Mała kameralna grupa, sprzyjająca lepszej i bardziej efektywnej praktyce.
Minimum teorii, maksimum praktyki.

Planowany start warsztatów: 

10.05 (czwartek) o godz. 18.00.
Zapisy: 22 379 79 87, info@fertimedica.pl

Koszt warsztatów:

Dla pacjentów Ferimedica: bezpłatnie
Dla pozostałych osób: 190 zł.

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

materiał prasowy

Materiały prasowe to teksty przesyłane przez podmioty zewnętrzne do publikacji w różnych mediach, informują o wydarzeniach, osiągnięciach, bywają zaproszeniami na spotkania.