Przejdź do treści

Wszystko zaczyna się od Ciebie – Targi Size+  po raz drugi w Warszawie

Targi Size+ to prawdziwa mekka dla wszystkich, którzy ze względu na rozmiar, w sieciowych sklepach nie mogą znaleźć dla siebie modnej, ładnej i wygodnej oferty odzieżowej. Tylko na warszawskich targach, które w tym roku zajmą aż dwa piętra Domu Jabłkowskich przy Brackiej 25 możecie wybierać do woli. To tu spotkacie najważniejsze marki odzieżowe, bieliźniarskie, producentów rajstop, projektantów i autorskie pracownie krawieckie – słowem wszystkich, którzy swoją ofertę kierują do grupy size plus.

13 i 14 czerwca 2015 roku to dwa dni prawdziwego święta dla wszystkich o rozmiarze większym niż 42. Już drugi rok z rzędu w Warszawie zagoszczą  Targi Size+ – pierwsza tego typu impreza w Polsce organizowana na tak dużą skalę. A ponieważ, kiedy staracie się o dziecko, często zdarza się, że znienacka przybywa kilka kilogramów – wskazujemy Wam miejsce, gdzie można szybko zapomnieć o problemie.
Zresztą, kiedy już osiągniecie swój wymarzony stan i Wasze upragnione dziecko będzie w drodze – przyrostu wagi i rozmiaru z pewnością nie da się uniknąć. Choć bez wątpienia będą to najszczęśliwsze dodatkowe kilogramy na świecie.
Jednak czerwcowe targi to nie tylko możliwość swobodnych, komfortowych zakupów w dużych rozmiarach. Poza strefą sprzedażową organizatorzy przygotowują cały pakiet atrakcji dodatkowych: spotkanie warsztatowe ze stylistką oraz możliwość przeprowadzenia wspólnych zakupów, warsztaty braffitingu, wizażu, metamorfozy dla wybranych uczestników. Na evencie znajdzie się również coś dla miłośników ruchu – pokazy burleski i warsztaty z instruktorką tej niezwykłej sztuki opartej na miłości do własnego ciała. 
Zaś Ci, którym nieco brakuje pewności siebie i którzy nie potrafią się pozbyć kompleksów z powodu własnego wyglądu będą mogli spotkać się na coachingowych sesjach z psychodietetykiem, czy wziąć udział w warsztatach poprawiających samoocenę i autoakceptację.
Na Targach Size+ nie zabraknie oczywiście również miejsca dla rosnącej plus sizowej blogosfery. Blogerki size plus będą miały przygotowaną specjalną strefę, wyłącznie dla siebie, w której poza indywidualnymi spotkaniami z producentami będą mogły wziąć udział w warsztatach językowych i marketingowych.
Pośród ogromu atrakcji dodatkowych znajdą się również zajęcia z fotografii fashion, pokazy mody wybranych producentów, wyjątkowy konkurs na własny projekt sukienki oraz konkurs na najpiękniejszą dziewczynę size plus, w którym nagrodą będzie specjalna sesja zdjęciowa.
Jak mówią organizatorki targów: „Wszystko zaczyna się od Ciebie – przyjdź, zobacz, skorzystaj z naszej oferty i spraw, że poczujesz się lepiej w rozmiarze size plus”
Druga edycja Targów Size+ odbywać się będzie w dniach 13 i 14 czerwca 2015 w godzinach 10.00-18.00, w domu Jabłkowskich w Warszawie przy ulicy Brackiej 25. 
Mat. prasowe

CHaBeR News

Jesteś dla nas ważna!

Chcemy być z Tobą w kontakcie, zapisz się do newslettera, aby otrzymywać wartościowe informacje.

Przygotujemy dla Ciebie coś ciekawego i możesz być pewna, że nie zasypiemy Cię mailami.

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.