fbpx
Przejdź do treści

Warto zbadać swoją płodność

Narodziny dziecka to moment, który zmienia nasze życie. Wiemy, że niektórzy potrzebują czasu, aby się do niego przygotować. Część z Państwa jeszcze przed rozpoczęciem lub w trakcie starań martwi się ewentualnymi problemami z płodnością.

Dla Par, które pragną zostać rodzicami, ale jednocześnie chciałyby ten moment nieco odroczyć oraz dla tych, które już podjęły starania, Centrum Medyczne Macierzyństwo przygotowało specjalny pakiet badań.

Przeprowadzona diagnostyka pozwala ocenić m.in. aktualną rezerwę jajnikową kobiety oraz ilość i jakość plemników w nasieniu mężczyzny – dwa czynniki mające ogromny wpływ na rodzicielstwo. Specjaliści z CM Macierzyństwo omówią z Państwem wyniki badań i pomogą zaplanować starania.

 
W ramach pakietu:
– badanie nasienia
– ocena poziomu AMH
– konsultacja lekarska wraz z badaniem USG
 
UWAGA! Tylko w grudniu pakiet badań płodności pary wraz z konsultacją lekarską ze zniżką 50%.
Cały pakiet tylko za 265zł!
 
 
Propozycja informacji na Facebooka:
 
Do końca grudnia w Centrum Medycznym Macierzyństwo pakiet badań płodności pary 50% taniej. W ramach pakietu: badanie nasienia, ocena poziomu AMH oraz konsultacja lekarska wraz z badaniem USG. Pakiet pozwala ocenić m.in. aktualną rezerwę jajnikową kobiety oraz ilość i jakość plemników w nasieniu mężczyzny. Podczas wizyty lekarskiej, specjalista omówi wyniki badań i pomoże zaplanować starania o dziecko. https://macierzynstwo.com.pl/warto-zbadac-swoja-plodnosc/
Informacja prasowa

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.