fbpx
Przejdź do treści

Warsztaty niepłodnościowe dla par w Salve Medica R Warszawa

Warsztaty niepłodnościowe dla par
Warsztaty odbędą się 7 czerwca 2019 r. w Salve Medica R Warszawa w godzinach 17.30 – 19.30. – fot. materiały dostarczone przez Salve Medica R Warszawa

W piątek 7 czerwca w Salve Medica R Warszawa odbędą się warsztaty niepłodnościowe dla par. Uczestnicy spotkania otrzymają sporą dawkę wiedzy na temat diagnostyki i leczenia niepłodności. Każda para otrzyma również atrakcyjne bonusy.

W spotkaniu mogą wziąć udział zarówno pary po niepowodzeniach w procedurach in vitro, jak i osoby dopiero rozpoczynające leczenie. Celem warsztatów jest omówienie najczęstszych przyczyn niepłodności oraz niepowodzeń w procedurach wspomaganego rozrodu. Dowiecie się jakie badania warto wykonać i czym się od siebie różnią oraz jak zwiększyć szanse na ciążę. 

Warsztaty są bezpłatne po wcześniejszym zarejestrowaniu!

Warsztaty niepłodnościowe dla par – dlaczego warto się zapisać?

Na warsztaty można zapisać się telefonicznie: +48 22 522 85 00 lub przez wiadomość Messenger (Fb::salvemedicaRwarszawa). Zgłoszenia są przyjmowane do czwartku 6 czerwca 2019 r. do godziny 10.00. Przy rejestracji należy podać informację, czy w spotkaniu weźmie udział para, czy jedna osoba. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Warsztaty niepłodnościowe dla Par to przede wszystkim pełna i rzetelna wiedza na temat diagnostyki i leczenia niepłodności. Ponadto każda Para, która weźmie udział w wydarzeniu, otrzyma bezpłatną, indywidualną konsultację z koordynatorem leczenia niepłodności lub zniżkę na badania. Dodatkowo każdy uczestnik będzie mógł wykonać bezpłatne pełne badanie nasienia wraz z morfologią.

Na konsultację z koordynatorem i badanie możecie się zapisać w dogodnym dla Was terminie.

Harmonogram spotkania

Warsztaty odbędą się 7 czerwca 2019 r. w Salve Medica R Warszawa 
w godzinach 17.30 – 19.30.

17:30 – 18:00

Kiedy i od czego zacząć leczenie niepłodności? Etapy leczenia niepłodności. Standardy procedury in vitro w Salve Medica Warszawa. Wymagania ustawowe i standardy kliniki.
Specjalista ginekologii i położnictwa oraz leczenia niepłodności:  
dr n. med. Witold Rogiewicz

18:00 – 18:30             

Postępowanie przy poronieniach nawracających, diagnostyka poszerzona o immunologię. Procedury in vitro z wykorzystaniem gamet od dawców/dawczyń lub adopcja zarodka. Jak wygląda procedura w klinikach Salve Medica.
Specjalista ginekologii i położnictwa oraz leczenia niepłodności:  
dr n. med. Sławomir Sobkiewicz

18:30 – 19:00             

Jakość nasienia a płodność męska. Jakie mamy możliwości diagnostyczne parametrów nasienia? Jakie są konieczne badania do pełnej diagnostyki? Czy mamy wpływ i w jakim zakresie na poprawę jakości nasienia?
Specjalista urologii, androlog kliniczny EAA:
dr Marcin Radko

19:00 – 19:30             

Co dzieje się za drzwiami laboratorium embriologicznego po punkcji? Jak dochodzi do zapłodnienia w technikach wspomaganego rozrodu? Rozwój zarodka do stadium blastocysty.
Specjalista embriolog, diagnosta laboratoryjny:
mgr Agata Olborska

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Anna Wencławska

Redaktorka serwisu Chcemy Być Rodzicami. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, pasjonatka obcych kultur i języków orientalnych.