fbpx
Przejdź do treści

Usain Bolt został ojcem! Jego córka nazywa się… no cóż, nikt chyba nie jest zdziwiony JAK!

usain bolt
Fot Usain Bolt Instagram

Usain Bolt to jedna z największych gwiazd światowego sportu – 8 razy zdobywał złoto olimpijskie, ma na koncie 11 złotych medali mistrzostw świata, jest rekordzistą świata na 100 i 200 m. Kiedy w 2017 roku zakończył karierę lekkoatlety, angażował się w inne sporty, m.in. piłkę nożną. Jednocześnie nie rezygnował jednak z życia rodzinnego, którego owocem jest cudna córeczka!

Bolt i jego wieloletnia dziewczyna od dłuższego czasu dzielili się ze światem zdjęciami i filmikami, które pokazywały ich radość związaną z oczekiwaniami na narodziny dziecka. Dziewczynka urodziła się 17. maja, ale dopiero na początku lipca sportowiec i świeżo upieczona mama, Kasi Bennett, pochwalili się w sieci zdjęciami córeczki i imieniem, jakim może się poszczycić. Zgadza się – „poszczycić” – jest to bowiem imię, które nie pozostawia wątpliwości, czyim jest dzieckiem i jaka świetlana przyszłość na pewno ją czeka!

Oto Olympia Lightning Bolt!


34-letni Bolt opublikował tego dnia także wzruszające życzenia z okazji urodzin swojej partnerki. Napisał: Chcę życzyć mojej dziewczynie @kasi.b wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i chcę, żebyś wiedziała, że jestem szczęśliwy mogąc spędzić z tobą twój wyjątkowy dzień. Nie chcę nic poza szczęściem dla ciebie i dalej będę robić wszystko, co w mojej mocy, by utrzymać uśmiech na twojej twarzy. Właśnie zaczęliśmy wspólnie nowy rozdział z naszą córką Olympią Lighting Bolt i nie mogę się doczekać tego, co przyniesie dla nas przyszłość, ale bądź pewna, że będę dla tej rodziny skałą – czytamy pod instagramowym wpisem.

Skąd takie imię i co oznacza?

Właściwie to moja dziewczyna, Kasi, wpadła na pomysł tego imienia – tłumaczy w jednym z wywiadów Usain Bolt. Co więcej, okazuje się, że para miała pewien „układ” – jeśli będzie dziewczynka, imię nada jej mama, a jeśli chłopiec, tata. Stąd też dumny ojciec miał niewiele do powiedzienia… ale! Drugie imię – Lightning, czyli błyskawica – było wspólnym pomysłem. Nic jednak dziwnego, ponieważ taki właśnie jest pseudonim Usaina Bolta, który na bieżni wyprzedzał swoich kolegów niemalże z prędkością światła!

Świeżo upieczony ojciec wydaje się mieć jednak dość zdrową perspektywę na przyszłość swojego dziecka. Chce ochronić ją przed nadmierną presją i wymaganiami, jakie może stawiać wobec niej zewnętrzny świat. Cóż, bycie córką mistrza zapewne nie będzie łatwe.

Jedyną rzeczą, o którą się martwię w kontekście swojej córki, jest presja ludzi, chcących by biegała, ponieważ już teraz słyszę: „Och, ona będzie sportowcem”. Ja na to: „Nie” (…) Będę próbował chronić ją od tej perspektywy, ponieważ wiem, że ludzie będą popychać ją w kierunku lekkoatletyki. Pokażę jej wszystko, ale pozwolę nie spieszyć się i zdecydować, co chce robić.

Cytat pochodzi z ET

Źródło: ET / usainbolt Instagram

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.