fbpx
Przejdź do treści

Twoje indywidualne spotkanie z ekspertem ds. niepłodności. Zapraszamy na E-learning!

Każdy E-learning to Twoje indywidualne spotkanie ze specjalistą – fot. 123rf

Niepłodność to nie wyrok. Czasem trudno jednak żyć z przeświadczeniem, że na wymarzone potomstwo trzeba będzie jeszcze trochę zaczekać. W takich sytuacjach pomocne może się okazać spotkanie z psychologiem lub coachem płodności. Nie zawsze mamy jednak taką możliwość. Dlatego specjalnie dla naszych Czytelniczek stworzyliśmy wirtualne spotkania z ekspertami ds. niepłodności. Jak to wygląda?

Gdy w gabinecie lekarskim słyszymy diagnozę: „niepłodność”, w głowie rodzą się dziesiątki pytań.

Jak długo będziemy musieli się leczyć? Czy kiedykolwiek zajdę w ciążę i urodzę dziecko? Jak niepłodność wpłynie na nasz związek?

Rozmowa z ekspertem wiele zmienia

Na niektóre z tych pytań ciężko jest samodzielnie znaleźć odpowiedź. Dlatego w momentach zwątpienia warto skorzystać z wielotorowej pomocy. Dobrym pomysłem jest rozmowa z psychologiem lub coachem płodności. Ekspert pomoże uporać się z negatywnymi emocjami i podpowie, w którym kierunku warto zwrócić swoje myśli i działania. 

Warto rozważyć również rozmowę z dietetykiem. Zbilansowana i dopasowana do konkretnych potrzeb dieta z pewnością wspomoże starania o dziecko. W zależności od schorzenia (PCOS, endometrioza, niedokrwistość, itd.) dietetyk ułoży indywidualny jadłospis, który przyspieszy regenerację organizmu i ułatwi zajście w ciążę. 

Jeżeli wprowadzimy w życie nową dietę, warto zastanowić się również nad uprawianiem sportu. Może joga płodności? To będzie nie tylko lekcja relaksu i wyciszenia, ale również wspaniała forma zadbania o nasze organy, w tym te rozrodcze.

E-learning – Twoje spotkanie z ekspertem ds. niepłodności

Gdzie znaleźć specjalistów, którzy w indywidualny sposób podejdą do problemu niepłodności? Mamy dla Was dobrą informację! W ostatnich tygodniach na naszej stronie internetowej wprowadziliśmy zakładkę pt. „E-learning”. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? 

E-learningi to nagrania z ekspertami ds. niepłodności. W podzielonych na krótkie „lekcje” filmach znajdziesz odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają nam czytelniczki. W każdym kolejnym miesiącu będziemy publikować co najmniej jeden nowy E-learning.

E-learning to przydatna i unikalna wiedza z zakresu ginekologii, psychologii, coachingu, dietetyki i innych dziedzin.

Każdy E-learning składa się z kilku odcinków (do 10), prezentujących wybrany temat z różnej perspektywy. Pod każdym nagraniem znajdziesz dokument PDF, który w zrozumiały i zwięzły sposób streszcza tematykę filmu.

E-learningi dostępne są w naszym sklepie internetowym. Dostęp do WSZYSTKICH nagrań dostaniesz również po zakupie Konta Premium.

Każdy E-learning to Twoje indywidualne spotkanie ze specjalistą. Jeżeli będziesz miała pytania do poruszanej w nagraniu tematyki, napisz do nas. Weźmiemy je pod uwagę przygotowujący kolejne materiały! 

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.