fbpx
Przejdź do treści

„Twoja droga do rodzicielstwa. Najważniejsze cele i ich realizacja”. Lekcja płodności z Anną Klekowiecką

. „Podczas wirtualnego spotkania” z ekspertem uzyskasz wsparcie, porady i przydatną wiedzę, która z pewnością przyda Ci się w trakcie starań o ciążę – fot. Pixabay

Niepłodność to nieproszony gość, który wprowadza rewolucję w życiu wielu par. Niektórzy niepłodności się wstydzą, innym przysłania wszystkie pozostałe sfery życia. W najnowszym E-learningu coach płodności Anna Klekowiecka opowiada o tym, jak skutecznie wyznaczać cele i je realizować, w jaki sposób „odciągnąć” myśli od prokreacji, nabrać pewności siebie i zatroszczyć się o swój związek.

Anna Klekowiecka to coach płodności oraz autorka książki „Moja misja dziecko. Jak przez akceptację odbudować swoją płodność”.  Opracowała również autorski kurs „Studium szczęśliwej płodności”. 

E-learning: „Twoja droga do rodzicielstwa. Najważniejsze cele i ich realizacja”

Po sukcesie pierwszego E-learningu z Anną Klekowiecką pt. „Coaching Płodności”, postanowiliśmy zrealizować kolejną lekcję. „Twoja droga do rodzicielstwa. Najważniejsze cele i ich realizacja” to po części kontynuacja pierwszego nagrania z ekspertką, a po części osobny cykl filmów przeznaczony szczególnie dla osób starających się o dziecko.

UWAGA! Każdy płatny E-learning dostępny jest za darmo w ramach KONTA PREMIUM. Wybierając Konto Premium otrzymasz od nas wiele innych atrakcyjnych bonusów. Sprawdź!

Jakie tematy poruszamy w poniższym E-learningu? 

  1. Czy niepłodność to powód do wstydu? (4:14)
  2. Podejście partnera do badań w trakcie poszukiwania przyczyn braku ciąży (4:05)
  3. Związek a oczekiwania (4:43)
  4. Małżeństwo, a może tylko związek? Jaki to ma wpływ na płodność? (4:39)
  5. Jak zadbać o relacje w związku? (5:00)
  6. Dlaczego realizacja celów innych niż ciąża jest ważna? (3:46)
  7. Jak skutecznie wytyczać swoje cele? (4:03)
  8. Jak skutecznie realizować swoje cele? (4:46)
  9. Jak się motywować, by osiągać swoje cele? (5:22)

Czym jest E-learning? 

E-learning to nagrania z ekspertami ds. niepłodności. „Podczas wirtualnego spotkania” z ekspertem uzyskasz wsparcie, porady i przydatną wiedzę, która z pewnością przyda Ci się w trakcie starań o ciążę.

Pod każdym nagraniem znajdziesz plik PDF, który w jasny i zwięzły sposób streszcza tematykę lekcji. 

Zapraszamy na E-learning: Twoja droga do macierzyństwa. Najważniejsze cele i ich realizacja.

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Ekspert

Anna Klekowiecka

Life coach i coach płodności, autorka książki „Moja misja dziecko. Jak przez akceptację odbudować swoją płodność” oraz własnej metody odzyskiwania płodności. Animator grup społecznościowych dla kobiet mających problem z płodnością. Prywatnie żona i mama dwóch córek, pasjonatka jazdy konnej i sportów zimowych. www.annaklekowiecka.pl

Autor

Anna Wencławska

Redaktorka serwisu Chcemy Być Rodzicami. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, pasjonatka obcych kultur i języków orientalnych.