fbpx
Przejdź do treści

Teleporady dla par starających się o dziecko? Sprawdź, jak skorzystać z nich w klinikach InviMed

invimed teleporady koronawirus
fot. 123rf.com

Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed uruchomiły teleporady w zakresie pierwszej konsultacji niepłodnościowej, immunologicznej, dietetycznej oraz psychologicznej. Ceny teleporad są do 30% niższe względem cen adekwatnych konsultacji w klinice. Umówienie teleporady obsługuje Infolinia InviMed: 500 900 888, zakup umożliwia platforma zakupowa MediStore.

InviMed wprowadził teleporady dostępne dla wszystkich – zarówno dla Pacjentów klinik, jak i osób, które wcześniej nie korzystały z usług InviMed.

W ramach teleporad realizowane są cztery typy wizyt:

  1. Pierwsza konsultacja niepłodnościowa (konsultacja z ginekologiem – specjalistą medycyny rozrodu).
  2. Konsultacja immunologiczna.
  3. Konsultacja dietetyczna.
  4. Konsultacja psychologiczna.

Z konsultacji telefonicznej ze specjalistą InviMed może skorzystać każda osoba pełnoletnia, bez względu na miejsce przebywania i wcześniejszą historię leczenia. Teleporady niepłodnościowe oraz immunologiczne dedykowane są parom, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko.

W przypadku konsultacji z ginekologiem (w ramach pierwszej konsultacji niepłodnościowej) oraz immunologiem, teleporada odbywa się na podstawie wywiadu przeprowadzonego przez telefon oraz dokumentacji medycznej przesłanej przez Pacjenta na wskazany przez Konsultanta Infolinii InviMed adres e-mail. W przypadku innych konsultacji, również można przesłać wyniki badań do wglądu specjalisty.

Ceny teleporad w zależności od usługi oraz kliniki, w której zatrudniony jest dany specjalista, mieszczą się w przedziale między 100 zł a 150 zł i są do 30% tańsze względem adekwatnych konsultacji w klinikach.

Lekarze ginekolodzy oraz immunolodzy, w ramach konsultacji telefonicznych, mogą przepisywać leki (wystawiać e-recepty) oraz wydawać zalecenia odnośnie konieczności wykonania badań.

Aby skorzystać z teleporad specjalistów InviMed, można wybrać dwie ścieżki:

  1. Osoba zainteresowana teleporadą rezerwuje termin teleporady pod numerem 500 900 888, następnie w ciągu 24 godzin wykupuje odpowiednią usługę w MediStore. Po wpłynięciu opłaty, Konsultant Infolinii InviMed telefonicznie potwierdza umówienie teleporady.
  2. Osoba zainteresowana teleporadą wykupuje usługę w MediStore. Po wpłynięciu opłaty, Konsultant Infolinii InviMed kontaktuje się z kupującym w celu umówienia konkretnego terminu teleporady i potwierdza jej umówienie. Jeśli kupujący wcześniej skontaktuje się z Infolinią InviMed w celu umówienia terminu, Konsultant Infolinii InviMed telefonicznie potwierdzi umówienie teleporady dopiero po wpłynięciu opłaty.

Konsultacje telemedyczne zostały wprowadzone przez InviMed na okres występowania stanu epidemii wywołanej zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, jednak wiele z nich już na stałe zostanie w ofercie InviMed.

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

materiał prasowy

Materiały prasowe to teksty przesyłane przez podmioty zewnętrzne do publikacji w różnych mediach, informują o wydarzeniach, osiągnięciach, bywają zaproszeniami na spotkania.