fbpx
Przejdź do treści

TARGI MAMAVILLE WIOSNA 2022

mamaville 2022

Organizatorzy Targów Mamaville, największych wydarzeń parentingowych w Polsce, zapraszają na 5 edycji Targów w sezonie Wiosna 2022! Po 7 latach i przeszło 40 edycjach znowu spotkamy się w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach  Krakowie i Gdańsku!

Mamaville, to największe wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców oraz rodzin z dziećmi i każdego zainteresowanego tematyką macierzyństwa.

Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową, ekscytującą przygodę życia.

Naszą misją jest wspieranie kobiet na każdym etapie podróży przez macierzyństwo. To ma być ich droga i własny sposób na macierzyństwo.
Od samego początku chcemy, żeby Mamaville było miejscem, gdzie znajdziecie inspiracje podczas ciąży, przygotowania do narodzin i pierwszych dni macierzyństwa.
Chcemy również towarzyszyć mamom przy wspieraniu rozwoju dziecka, pokazując jakie są możliwości i dając przestrzeń do spotkań z ekspertami w swoich dziedzinach.

Dlatego Targi Mamaville oprócz zakupów, to także dzień pełen atrakcji, zajęć dla dzieci i wykładów dla rodziców.

STREFA EDUKACYJNA

Edukacja dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów

STREFA ZAKUPÓW

Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.
Jednego dnia w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych wystawców, polskie marki dla mam i dzieci.

Targi Mamaville to przede wszystkim:

  • Ponad 150 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
  • Nowe wschodzące marki, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
  • Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.
  • Wszystko dla mamy i dziecka z branż: ubrania / zabawki / wózki i foteliki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
  • STREFA CHILLOUT & POKÓJ DLA MAMY I DZIECKA

Terminy Wiosna 2022:

  • 13 marca, Warszawa,  Expo XXI
  • 20 marca, Wrocław, Tarczyński Arena /Stadion Wrocław
  • 03 kwietnia, Katowice,  MCK
  • 10 kwietnia, Kraków, Hala Cracovia
  • 14 maja, Gdańsk, Galeria Forum

Dni i godziny:
Targi Mamaville z reguły odbywają się w niedzielę, w godzinach 10-17, wyjątek stanowi Gdańsk zapraszamy w sobotę  14 maja, w godzinach 9-21.

Więcej na www.targi.mamaville.pl

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

materiał prasowy

Materiały prasowe to teksty przesyłane przez podmioty zewnętrzne do publikacji w różnych mediach, informują o wydarzeniach, osiągnięciach, bywają zaproszeniami na spotkania.