fbpx
Przejdź do treści

Szczera radość dziewczynki z zespołem Downa – ten uśmiech topi serce nie tylko jej adopcyjnej mamy! [WIDEO]

Dziewczynka z zespołem Downa uśmiecha się
Fot. Screen Daily Mail

Dziewczynka, określana jako Baby H, została nagrana przez swoją adopcyjną mamę. Mała pociecha uśmiecha się na filmiku w rozczulający sposób. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że obejrzało go już ponad 20 milionów ludzi!

Urocza ośmiomiesięczna dziewczynka z zespołem Downa pokazała adopcyjnej matce swój „nowy uśmiech”.

Na umieszczonym w sieci filmiku mama mówi: „Och, uwielbiam twój nowy uśmiech… Och, ten jest najsłodszy! Możesz mi ponownie pokazać?”.

Dziewczynka z radością spełnia jej prośbę.

Nowy uśmiech na zawołanie

Adopcyjna matka powiedziała, że kiedy Baby H miała prawie osiem miesięcy, pewnego ranka obudziła się i powitała ją z szerokim uśmiechem na twarzy.

„Kiedy po raz pierwszy zobaczyliśmy jej niezwykły uśmiech, nie mogliśmy powstrzymać się od śmiechu” – mówi mama dziewczynki.

Dodaje, że Baby H umie uśmiechać się tak na zawołanie i sprawia jej to ogromnie dużo radości. Pewnego razu mama postanowiła w końcu to uwiecznić i podzielić się z innymi.

Mamy nadzieję, że wszyscy widzowie zobaczą piękno tkwiące w osobach z zespołem Downa. Chociaż diagnoza może być przerażająca, w rzeczywistości Twoje dziecko będzie mogło wieść pełne i szczęśliwe życie

Przekonuje mama dziewczynki, a jej słowa cytuje Daily Mail.

Każde dziecko zasługuje na kochającą rodzinę

Materiał filmowy został udostępniony na Facebooku na stronie National Down Syndrome Adoption Network. Misją organizacji jest zapewnienie każdemu dziecku z zespołem Downa możliwości dorastania w kochającej rodzinie.

Na naszym portalu już wiele razy opisywaliśmy szczęśliwe zakończenia podobnych historii. Przeczytaj o samotnym tacie, który adoptował dziewczynkę z zespołem Downa oraz o bliźniakach z zespołem Downa, którzy mieli być adoptowani, ale… los miał dla nich inne plany!

Źródło: Daily Mail

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Alina Windyga-Łapińska

Redaktorka portalu Chcemy Być Rodzicami. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Kilka lat przepracowała w dziale HR zagranicznych firm produkcyjnych, podczas urlopu macierzyńskiego rozpoczęła przygodę z dziennikarstwem i social mediami.