fbpx
Przejdź do treści

Światowy sukces nie gwarantuje ciąży

Autorka Man Reppeler ma problemy z płodnością…

Leandra Medine, która prowadzi satyryczną modową stronę Man Reppeler przyznała, że mimo prób, nie może zajść w ciążę. – to zabawne, że przez większość dorosłego życia robisz wszystko, by się zabezpieczyć  – pozwalasz zaglądać obcym do swojego najbardziej prywatnego otworu, łykasz syntetyczne hormony i modlisz się do nieznanego bóstwa – napisała. – A później dajesz sobie z tym spokój. Zaczynasz „starania”, jak to mówią. I nie rozumiesz co właściwie mają na myśli, ale i tak to robisz. I mija rok… Za każdym razem, gdy uprawiasz seks – masz ochotę fizycznie manifestować, że zależy ci na kimś, kochasz go i chcesz być kochana – zastanawiasz się: Czy znowu mi się nie uda? – dodała.

W emocjonalnym poście stwierdziła też, że od 17 miesięcy przekonuje swoje jajniki, by „nie wypuszczały tych piep***nych jajeczek i pozwoliły im zostać”. Z tego powodu bowiem jest jej wstyd. Ale właśnie dlatego postanowiła upublicznić swoje zmagania. Przyznała, że jest sfrustrowana i zmęczona spotkania z lekarzem, kiedy ten sprawdza jej poziom hormonów. Czuje się „bezużyteczna” i „współczuje” swojemu mężowi, że musi „tak często oddawać krew”. – Za każdym razem, gdy słyszę, że ktoś jest w ciąży, wydaje się sobie do niczego. Moje serce podchodzi do gardła, a oczy wypełniają łzy – tłumaczy – Jestem jak Carrie Bradshaw, która w jednym z odcinków „Seksu w Wielkim Mieście” czyta wiersz na ślubie i zaczyna płakać, bo martwi ją relacja z Bigiem, ale udaje, że to krople szczęścia.

Medine dodaje, że się boi. Jej największym pragnieniem jest bowiem zostać mamą, ale nie jest w stanie sobie wyobrazić, że nią będzie. – Pytam siebie, czy to dlatego, że zaczynam wątpić – wyjaśnia. – Ale mogę być mamą. Jestem wystarczająco samoświadoma (albo wystarczająco długo chodziłam na terapię), by zrozumieć, że film mojego życia dopiero się zaczyna, i wiem, że wszystko będzie ok. Dopóki tak jest, odmawiam poczucia wstydu. Bo o to chodzi, prawda? Nie ma nic wstydliwego w staraniu … więc, staramy się – konstatuje.

Zdjęcie pochodzi z: Harpers Bazaar

Karolina Błaszkiewicz

Źródło: Page Six

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.