Przejdź do treści

Sposoby na szczęście. O świadomej bezdzietności

Sposoby na szczęście. O świadomej bezdzietności i życiu na wsi
fot.Pixabay

Z Dorotą Miśkiewicz o muzyce, kontrolowanej improwizacji i życiu wiejskiego dziada rozmawiała Magdalena Modlibowska.

Muzyk to ma klawe życie, tylko sława i luksusy. Faktycznie tak jest?

Klawe życie mamy, gdy lubimy swój zawód. Zawsze chciałam być muzykiem, ale oczywiście to nie jest tak, że wychodzimy na scenę i spijamy śmietankę, wszystkim się podoba, my jesteśmy szczęśliwi, a potem idziemy się upić. Chyba panuje taki stereotyp, prawda? A żeby w ogóle wyjść na scenę, należy pokonać długą drogę. Oprócz tego, że trzeba mieć talent, to trzeba uczyć się tego zawodu, a gdy już się coś osiągnie, trzeba pracować nad kolejnymi płytami.

Dostęp dla posiadaczy Konta Premium

Kup Konto Premium

Ten artykuł był opublikowany w jednym z naszych magazynów Chcemy Być Rodzicami. Aby zobaczyć materiał wykup Konto Premium.
Sposoby na szczęście.

Ekspert

Dorota Miśkiewicz

Wokalistka, choć skrzypaczka z wykształcenia. Śpiewała z Cesarią Evorą, Grzegorzem Turnauem, nagrała też duet z Jerzym Wasowskim! Wszechstronna i wciąż poszukująca, wydaje właśnie swój kolejny album, p.t. “PIANO.PL”, będący zapisem bezprecedensowego koncertu, podczas którego po raz pierwszy w historii polskiej muzyki na jednej scenie, w kameralnych duetach z towarzyszeniem Atom String Quartet zaprezentowało się kilkunastu wybitnych polskich pianistów trzech generacji (m.in. L. Możdżer, W. Nahorny, M. Wasilewski) Premiera albumu CD/DVD 21.10.2016

Autor

Magdalena Modlibowska

Autorka książek „Odczarować adopcję” i „Księga Adoptowanego Dziecka”, a także wielu artykułów dot. adopcji, , prezeska Fundacji „Po adopcji”, wiceprezeska Stowarzyszenia „Dobrze Urodzeni”. Prywatnie mama trójki dzieci.

Najnowsze artykuły