fbpx
Przejdź do treści

Skąd czerpać wiedzę o niepłodności? Sprawdź E-raporty

W raportach przeczytasz m.in. o poronieniach, in vitro, diecie płodności, endometriozie, PCOS oraz wielu innych tematach – fot. 123 rf

Niepłodność to bardzo złożony problem, którego źródło nie zawsze jest znane. I choć mogłoby się zdawać, że w internecie można znaleźć odpowiedź na każde pytanie, niełatwo odnaleźć się w gąszczu informacji i zweryfikować, które z publikacji są oparte na rzetelnych źródłach. Gdzie zatem szukać wiedzy? Podpowiadamy.

Kiedy coś nas boli lub mamy inny zdrowotny problem, idziemy do lekarza. To jasne. Jednak co zrobić w sytuacji, gdy jesteśmy po wizycie lekarskiej, a zapomnieliśmy o coś dopytać? Lekarz nie zawsze udostępnia pacjentom swój numer telefonu, a czas oczekiwania na kolejną wizytę może być naprawdę długi. 

Albo co zrobić w sytuacji, gdy chcemy zagłębić swoją wiedzę na temat konkretnego problemu medycznego związanego z niepłodnością? Większość z nas w takiej sytuacji sięgnie po najprostsze rozwiązanie i wesprze się radami „wujka Google”. Jest to najszybsza metoda, która wiąże się niestety z dość dużym ryzykiem znalezienia błędnych informacji. 

Skąd czerpać wiedzę o niepłodności? Przeczytaj E-raport!

Czy istnieje złoty środek? Jak znaleźć rzetelne źródło wiedzy nie ponosząc przy tym dużych kosztów i nie tracąc czasu na dodatkowe wizyty u specjalistów?

Zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym produktem pt. E-raporty. Są to raporty tematyczne dotyczące różnych obszarów związanych z niepłodnością. Materiały przygotowywane są we współpracy z lekarzami, psychologami, dietetykami i innymi ekspertami.

Część materiałów była publikowana w naszym magazynie, część jest aktualizowana we współpracy z najlepszymi specjalistami. Wszystko po to, aby dostarczyć Wam dużą dawkę specjalistycznej wiedzy w jednym miejscu! W raportach przeczytasz m.in. o poronieniach, in vitro, diecie płodności, endometriozie, PCOS oraz wielu innych tematach. Raporty ukazują się raz na miesiąc.

Prenumerata E-raportów oraz wiele innych bonusów dostępne są w ramach Konta Premium. Szczegóły sprawdź tutaj.

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.