fbpx
Przejdź do treści

Seksualność pary w staraniach o dziecko – okiem psychoterapeutki [E-LEARNING]

Seksualność pary - co warto wiedzieć?

Seksualność to ważny obszar nie tylko w związku, ale generalnie w życiu. Czasami jednak napotykamy na problemy w tym aspekcie – jak można sobie z nimi radzić? Dlaczego w czasie starań o dziecko tak istotna jest uważność na ten temat? Czym owa seksualność właściwie jest? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w e-learningu „Seksualność pary w staraniach o dziecko – okiem psychoterapeutki”.

Seksualność w czasie starań o dziecko (i nie tylko)

Seksualność jest niełatwym tematem. Wokół niego panuje wiele mitów, stereotypów, błędnych przekonań. Co więcej, często temat ten jest obarczony wstydem, który utrudnia jakiekolwiek rozmowy o seksie, a tym samym pracę nad tym właśnie obszarem życia. Może sprawić to wiele trudności, ponieważ odpowiednia komunikacja wydaje się być tu kluczowa – zwłaszcza w związku.

Jeśli szukasz rzetelnej wiedzy z obszaru seksualności, chcesz poznać sposoby na dobrą komunikację i dowiedzieć się, na co szczególnie warto mieć większą uważność w czasie starań o dziecko – oznacza to, że ten e-learning jest dla Ciebie! Znajdziesz w nim 7 filmów, na których psychoterapeutka wyjaśni Ci podstawowe pojęcia, przekaże swoją wiedzę, postawi pytania, które być może ułatwią Ci przemyślenie swoich wątpliwości. Dowiesz się także, gdzie można szukać wsparcia w problemach związanych z obszarem seksualności – do kogo warto udać się po pomoc? Sprawdź!

Temat przybliża nam Małgorzata Zembowicz-Kowalska – psychoterapeutka, specjalistka terapii uzależnień. Prowadzi konsultacje psychologiczne, terapię indywidualną, grupową, terapię par oraz terapię uzależnień. Zajmuję się również prowadzeniem zajęć treningowych, psychoedukacyjnych oraz działalnością szkoleniową i dydaktyczną, www.malgorzatazembowicz.pl/.

Oto tematy, jakie poruszamy w E-LEARNINGU:

  1. Seksualność – co właściwie kryje się za tym pojęciem
  2. Seks w związku
  3. Jak rozmawiać o seksie
  4. Jak starania o dziecko mogą wpłynąć na życie seksualne pary
  5. Kobiecość i męskość vs niepłodność
  6. Do czego mogą prowadzić problemy w życiu seksualnym
  7. Kiedy warto poszukać pomocy i kogo – psychoterapeuty, psychologa

Zaczerpnij specjalistyczną wiedzę od ekspertki bez wychodzenia z domu!

E-learning „Seksualność pary w staraniach o dziecko – okiem psychoterapeutki” znajdziesz: TUTAJ

Pod każdym nagraniem znajdziesz dokument PDF, który w zwięzły i zrozumiały sposób streszcza tematykę filmu – notatki możesz mieć dzięki temu zawsze pod ręką!

Wszystkie E-learningi oraz wiele innych bonusów otrzymasz w ramach Konta Premium. Sprawdź szczegóły tutaj!

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!
Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.