fbpx
Przejdź do treści

Rak to nie wyrok

Chociaż niedawna śmierć Anny Przybylskiej uświadomiła nam, że nowotwór nie wybiera, jest też mnóstwo przykładów na to, że raka można pokonać. Oto kilka z nich.

Agata Buzek na nowotwór zachorowała jeszcze jako uczennica szkoły podstawowej. Już dwukrotnie z powodzeniem odpierała atak choroby, a rak nie przeszkodził jej w zostaniu cenioną aktorką.

Honey – chora na białaczkę celebrytka kilka miesięcy temu przyznała się do tego, że w dzieciństwie zachorowała na białaczkę szpikową. Dodała także, że do dzisiaj poddaje się kosztownemu leczeniu farmakologicznemu.

Na białaczkę chorował też Nergal, wokalista zespołu Behemoth, który po wygraniu walki z chorobą zagrał w reklamie napoju energetyzującego i całe swoje honorarium przekazał fundacji, która pomaga osobom chorym na raka. 

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że u Kory zdiagnozowano raka jajników. Okazało się, że choroba rozwijała się od dawna, jednak jej symptomy zostały zignorowane przez lekarza. Mimo nie najlepszych rokowań Kora nie zamierza się poddawać. 

Dalszą część tekstu przeczytasz w 6 numerze naszego magazynu.

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Marlena Jaszczak

absolwentka SWPS, kobieta o wielu talentach.