fbpx
Przejdź do treści

„Powiedz mi, co myślisz o fotografii porodowej” – podziel się swoim zdaniem! [FOTO]

fotografia porodowa

Fotografia porodowa zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Jest to bowiem niesamowita pamiątka jednych z najważniejszych chwil w życiu. Jakie jest Twoje zdanie w tym temacie? Wypełnij ankietę fotografki porodowej Ani Wibig!

Do końca tego roku trwa akcja „Powiedz mi, co myślisz o fotografii porodowej”, która polega na wypełnieniu ankiety dotyczącej tego właśnie rodzaju zdjęć. Celem akcji jest promowanie fotografii porodowej w Polsce, popularyzowanie jej, skłonienie do rozmowy i refleksji. Wyniki ankiety zostaną omówione na LIVE’ie z autorką, a uczestniczki będą mogły wygrać fantastyczne upominki.

Fotografia porodowa – siła emocji!

Obiektywnie Najpiękniejsze to marka poświęcona fotografii porodowej i dokumentującej pierwsze dni życia dziecka. To miejsce w sieci, gdzie poród jest po prostu piękny. Zdjęcia z narodzin Ani Wibig, założycielki i fotografki Obiektywnie Najpiękniejsze, są nagradzane w Polsce i na świecie oraz publikowane przez zagraniczne portale poświęcone fotografii dziecięcej i artystycznej (m.in. Photo Vogue Italy, This! Magazine, Gallery of Refined Art). Ostatnio jej fotografia z porodu zajęła drugie miejsce w bardzo prestiżowym, międzynarodowym konkursie czarno-białej fotografii dziecięcej Child Photo Competition 2019. Fotografując porody Ania pokazuje relacje między rodzicami oraz piękne emocje, które towarzyszą tym wyjątkowym chwilom. Mówi, że reportaż z narodzin to również najpiękniejsza sesja noworodkowa.

A co Ty myślisz o fotografii porodowej? Wypełnij ankietę >>KLIK<< i wygrywaj nagrody w tym sesję w Obiektywnie Najpiękniejsze (do wyboru porodowa, noworodkowa lub rodzinna).

fotografia porodowa
fotografia porodowa
fotografia porodowa

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.