fbpx
Przejdź do treści

Potęga myśli i marzeń – źródło szczęścia jest w Tobie

Potęga myśli i marzeń - źródło szczęścia jest w Tobie
fot.123rf

Marzenia są nie tylko po to, by o nich myśleć, ale by je spełniać i w pełni się nimi cieszyć. Uwierz w potęgę myśli i marzeń, odważ się i zacznij nimi żyć.

Jak wiele marzeń masz? Ile jawnych, którymi dzielisz się bez problemu, a ile tych skrytych, schowanych gdzieś głęboko, o których wiesz tylko Ty i po cichu pragniesz, by się ziściły? Jak często wybierasz się w podróże po swojej krainie marzeń? Marzenia to nasze wewnętrzne pragnienia, które pukają do nas z głębi duszy, chcą się wydostać i przejawiać w świecie rzeczywistym. Każde marzenie jest jak iskierka, która tylko czeka na rozbłysk. Czy pozwolisz na to? Źródło szczęścia jest w Tobie. Na marne szukać go gdzieś na zewnątrz.

Pokój marzeń

Zajrzyj w głąb siebie, otwórz drzwi i zobacz co jest w Twym pokoju marzeń. Jak on wygląda? Przyglądaj się z ciekawością i zwracaj uwagę na każdy szczegół. Im więcej szczegółów zaobserwujesz, tym bardziej je poczujesz w sobie, a to duży krok w celu spełnienia. Marzenia mają magiczną moc motywowania samego siebie. Jeśli się czegoś bardzo chce i pielęgnuje to w sobie, to można odmienić swoje życie.

Dostęp dla posiadaczy Konta Premium

Kup Konto Premium

Ten artykuł był opublikowany w jednym z naszych magazynów Chcemy Być Rodzicami. Aby zobaczyć materiał wykup Konto Premium.
Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.