fbpx
Przejdź do treści

Poroniłaś? Kup modlitwę

CONSOLATYNA. Zestaw antydepresyjny po utracie dziecka

W sprzedaży pojawił się lek na in vitro i poronienia. Medykament pomaga otrząsnąć się po traumatycznych przeżyciach.

„CONSOLATYNA. Zestaw antydepresyjny po utracie dziecka”  to lek duchowy i wydawany jest bez recepty. Kupić go może każdy – dla siebie samego, dla bliskich, na prezent, bez okazji, ale można też go zażywać za kogoś.

Stosuje się go w dość skomplikowanych przypadkach medycznych, ale nie ma żadnych przeciwwskazań i nie można go przedawkować. Wskazany jest przy poronieniach naturalnych, przy poczuciu winy i lęku, stanach depresyjnych po utracie dziecka, przerwaniu ciąży, syndromie poaborcyjnym czy nawet in vitro.

CONSOLATYNA – co znajdziemy w środku?

Nadaje się do codziennego użytku, niezależnie od pory dnia i nocy. Co ważne, lek nie może się przeterminować – do spożycia teraz lub za kilka lat – wedle uznania.
Trudno powiedzieć, jakie jest jego działanie. W składzie leku znajdziemy jedną sztukę ikonę Matki Bożej, modlitewnik i pojednanie z Bogiem, sobą i utraconym dzieckiem. A wszystko to w cenie jedynie 9,90 zł.

Kościół coraz częściej sięga po reklamę ambient czyli niestandardowe formy dotarcia do odbiorcy. Reklama CONSOLATYNY mogłaby być przewrotna i zabawna, gdyby nie jego zastosowanie – aborcja, in vitro, poronienie.

Tu kupisz najnowszy magazyn Chcemy Być Rodzicami

Źródło: Wydawnictwo Św. Stanisława BM

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Magda Dubrawska

dziennikarka Chcemy Być Rodzicami, doktorantka socjologii.

Najnowsze artykuły