fbpx
Przejdź do treści

Poczwórne szczęście i ogromna miłość do piątki dzieci – przepiękna historia

czworaczki Instagram heylindshay
Fot Screen Instagram heylindshay

Ciąża bliźniacza nie zdarza się zbyt często, a urodzenie czworaczków jest naprawdę niezwykłym wydarzeniem, które do góry nogami wywraca dotychczasowe życie. Otoczenie opieką czterech noworodków, które w tym samym czasie płaczą i niemalże o tej samej godzinie chcą jeść, to duże wyzwanie. Jednak mimo wielu nieprzespanych nocy i całkowitego braku czasu dla siebie, czwórka maluchów jest ogromem szczęścia i morzem miłości. Przeczytajcie niesamowitą historię Lindsay i Symana – rodziców piątki dzieci.

Trudny początek

Tego, jak trudno jest wychować dzieci, nie trzeba wyjaśniać żadnemu rodzicowi. Płacz z niewiadomego powodu, kolki, karmienie, przewijanie, kołysanie. Pierwsze kilka, a nawet kilkanaście tygodni po pojawieniu się niemowlęcia na świecie, całkowicie zaburza się dotychczasowy rytm dnia. Lindsay i Syman Hall, rodzice kilkuletniego chłopca, zamarzyli by jeszcze raz zostać rodzicami. Niestety kobieta miała problem z zajściem w ciążę, kilka razy poroniła… Prawdopodobnie jej komórki jajowe były słabej jakości, dlatego też rozpoczęła leczenie. I co się okazało? Już w trzecim cyklu udało jej się zajść w ciążę, jednak nieco inną… czworaczą! Lindsay, 28-letnia mama z New Jersey, w lipcu 2019 roku urodziła czworaczki – trzech chłopców i jedną dziewczynkę.

Wyjątkowa ciąża

Lindsay na bieżąco publikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia brzuszka. Dodatkowo umieszczała zabawne, a zarazem pouczające wpisy. Kobieta urodziła czwórkę dzieci w 30. tygodniu ciąży (+4 dni). Maluchy osiem tygodni po porodzie spędziły w szpitalu, lecz w końcu nastał upragniony i jakże długo wyczekiwany dzień – cała czwórka wróciła do domu. Lindsay na swoim profilu napisała, że nie mogła przestać się uśmiechać i płakać ze szczęścia, kiedy pielęgniarka dała jej wszystkie dzieci na ręce.

Naprawdę nie mogę uwierzyć, że nosiłam i urodziłam czterech malutkich ludzi naraz” – dodaje młoda mama.

Caiden Michael, Madison Grace, Lucas William i Grayson James – takie imiona noszą czworaczki, które zaledwie kilka dni temu skończyły rok! A co najpiękniejsze, mama wszystkie z nich karmi piersią, niezwykle wartościowym i cennym pokarmem.

Pod jednym z postów rodzice napisali: „Wypełnione ręce i serca”. Lindsay dodaje, że bycie mamą czworaczków przerosło jej wszystkie marzenia i oczekiwania, jakie pojawiały się w głowie, kiedy była w ciąży. Ale najpiękniejsze dopiero przed nimi…


Źródła: fempositive / Instagram heylindshay

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Klaudia Kierzkowska

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, miłośniczka podróży, teatru i włoskiej kuchni.