fbpx
Przejdź do treści

Niepłodności nie widać w Krakowie

Niepłodności nie widać. Krakowska klinika Macierzyństwo będzie gościć redakcję Chcemy Być Rodzicami

Kampania „Niepłodności nie widać” zaczęła się w czerwcu. Do tej pory spotkania odbywały się w naszej redakcji. Przed nami pierwsze spotkanie wyjazdowe, w Krakowie, w zaprzyjaźnionej klinice Macierzyństwo.

„Niepłodności nie widać” to kampania społeczna, która ma na celu pokazanie jak wiele osób w Polsce zmaga się z tym problemem.  Wiemy jednak, że dla wielu osób jest to temat wstydliwy, ukrywany nawet przed najbliższymi. Z tego powodu wymyśliliśmy, aby temat starań o dziecko było poruszany przez wiele osób, bo oswojenie niepłodności może nastąpić tylko wtedy, gdy będzie ona pojawiać się w wielu miejscach. Nie tylko u lekarza. Dlatego chcemy, by pisali o tym blogerzy poruszający u siebie różne tematy: podróżnicze, kulinarne, farmaceutyczne, dietetyczne. Niech piszą o tym fizjoterapeuci, położne. Dzięki temu przekaz trafi od różnych specjalistów do rożnych grup.

Masa krytyczna

W ramach kampanii “Niepłodności Nie Widać” do działania ruszyła grupa aktywnych, wrażliwych blogerów zaangażowanych w temat niepłodności. Każdy z nich przygotował wpis o niepłodności z własnego punktu widzenia. Niektóre poruszają temat w sposób bardzo merytoryczny, inne opierają się na emocjach, a jeszcze inne starają się o pokazanie dystansu. Prawie wszystkie teksty zostały zebrane na fanpage’u kampanii https://www.facebook.com/NieplodnosciNIeWidac

Kraków

Zwykle z blogerami i blogerkami spotykamy się w naszej redakcji w Warszawie. Tym razem pierwszy raz jedziemy na spotkanie wyjazdowe. Najbliższe spotkanie w ramach akcji „Niepłodności nic widać” odbędzie się w najbliższą sobotę (22 października) w klinice Macierzyństwo w Krakowie.

Spotkanie na terenie kliniki da wyjątkową możliwość naszym gościom – zajrzenia tam, gdzie zwykle nikt nie ma wstępu.

Relacja już niebawem!

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.