fbpx
Przejdź do treści

Niepłodność jest kobietą

Niepłodność jest kobietą
fot.123rf

Statystyki są bezlitosne dla obydwu płci, stawiając znak równości między problemami z płodnością u mężczyzn i kobiet. Mimo to on z góry założył, że to ona może mieć trudności.

Ideał?

Znam go od wielu lat, razem studiowaliśmy. Zawsze mi się podobał. Imponował mi hartem ducha, optymizmem, ciętym dowcipem, inteligencją i spokojem, jaki roztacza wokół siebie. Urzekł mnie tym, jak traktuje kobiety. Na porządku dziennym jest przepuszczanie w drzwiach, ustępowanie miejsca czy schylanie się po upuszczony drobiazg. On jednak idzie o krok dalej, podaje pomocną dłoń przy wysiadaniu z auta, zarzuca na ramiona swoją marynarkę, zanim powiem, że mi zimno, w trakcie rozmowy patrzy w oczy tak, że wydaje się jakby świat wokół nie istniał.

A wygląd? To też ma znaczenie. Jest chodzącym testosteronem. Świetnie zbudowany, ubrany skromnie, ale z dużym smakiem. Tak, na niego też można mieć smaka. Do tego ten głos… Niski i aksamitny.

Dostęp dla posiadaczy Konta Premium

Kup Konto Premium

Ten artykuł był opublikowany w jednym z naszych magazynów Chcemy Być Rodzicami. Aby zobaczyć materiał wykup Konto Premium.
Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.