fbpx
Przejdź do treści

Natalie Imbruglia w ciąży! 44-latka ujawnia, że skorzystała z nasienia dawcy i procedury IVF

Natalie Imbruglia w ciąży! 44-latka ujawnia, że skorzystała z nasienia dawcy i procedury IVF
fot. INSTAGRAM, Natalie Imbruglia

We wtorek, 23 lipca, wokalistka opublikowała swoje zdjęcie z ciążowym brzuszkiem i ujawniła, że skorzystała z nasienia dawcy, które użyte zostało w zapłodnieniu in vitro. To pierwsze dziecko 44-letniej Natalie Imbruglii.

Ciążowy coming out

Imbruglia zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym obejmuje ciążowy brzuszek.

Napisała:

Z przyjemnością ogłaszam, że właśnie podpisałam kontrakt z BMG. Przez ostatnie kilka miesięcy byłam zajęta pisanie tekstów, nie mogę się doczekać, kiedy pokażę Wam nowe utwory! Jak już pewnie zauważyliście, mam jeszcze jedną rzecz do ogłoszenia…(nie, nie połknęłam arbuza). Spodziewam się swojego pierwszego dziecka, przyjdzie na świat jesienią.

Dla tych, którzy mnie nie znają: od dawna pragnęłam dziecka i jestem niezwykle wdzięczna, że mogłam spełnić to marzenie z pomocą IVF i dawcy nasienia. Nie będę nic więcej mówić na ten temat publicznie. Powiem tylko, że jestem bardzo podekscytowana zbliżającą się przygodą, wypuszczam nowy album i będę Mamą! 

Powrót na scenę

Natalie Imbruglia stała się sławna w latach 90, grała w Australijskim serialu „Sąsiedzi”. Szybko porzuciła karierę telewizyjną, przeniosła się do Wielkiej Brytanii i skupiła się na muzyce, w 1997 roku wyszedł jej debiutancki album “Torn”, który trafił na listy przebojów i sprzedał się w 6,5 mln egzemplarzy. W latach dwutysięcznych wydała trzy kolejne płyty, jednak nie powtórzyły one spektakularnego sukcesu debiutanckiego albumu.

Imbruglia była sędzią w Brytyjskim X Factor, zagrała w kilku filmach, wzięła udział w kilku projektach muzycznych z innymi artystami, jednak od 10 lat nie wydała żadnego albumu. Wokalistka angażuje się w akcje charytatywne, m.in. w Kampanię Przeciwko Ubóstwu. 

Dlatego też jej powrót z nowym albumem uważany jest za wielkie wydarzenie. Do tego ciąża i samodzielne macierzyństwo – 44-letnią Natalii czeka pełen wyzwań i radości czas. 

Nie googlujcie Natalie Imbruglii, zrobiłyśmy to za Was, poniżej najbardziej znany w Polsce przebój australijki: “Torn”.

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.