fbpx
Przejdź do treści

Naomi Campbell została mamą – ma 51 lat i właśnie wchodzi w nową rolę!

Naomi Campbell mamą
Fot: IG @naomi / ©Buzzfuss/123RF.COM

Naomi Campbell to niewątpliwie jedno z gorętszych nazwisk świata mody. Swoją karierę zaczynała jeszcze w latach 80-tych, a do dziś jest cenioną supermodelką, gwiazdą, osobistością. Przed kilkoma dniami pokazała na swoim Instagramie zdjęcie dziecięcych stópek i podpis: „Piękne, małe błogosławieństwo wybrało mnie na bycie swoją matką”.

Jestem tak zaszczycona, że mam tę delikatną duszę w moim życiu, że nie mam słów, by opisać tę więź na całe życie, którą teraz z Tobą dzielę, mój aniołku. Nie ma większej miłości.

– tak brzmi dalsza część podpisu pod zdjęciem umieszczonym na IG @naomi.

Jest to pierwsze dziecko gwiazdy, która dokładnie dziś – 22 maja – kończy 51 lat. Zapewne dla wielu jest to zaskoczeniem, ponieważ supermodelka nie dzieliła się w mediach swoimi oczekiwaniami na dziecko. Oczekiwaniami, ponieważ tak naprawdę nie wiadomo, czy gwiazda była w ciąży (np. dzięki in vitro), adoptowała swoją córkę, czy może skorzystała ze wsparcia surogatki. Jak czytamy w tekście opublikowanym na stronie Vogue:

Campbell nigdy publicznie nie ogłosiła ciąży, więc jest możliwe, że adoptowała swoje dziecko lub skorzystała z surogatki. Powiedziała w 2017 roku dla Evening Standard: „Cały czas myślę o posiadaniu dzieci… Ale teraz, kiedy nauka wygląda tak jak wygląda, myślę, że mogę to zrobić kiedy tylko będę chciała.”

Generalnie supermodelka dość mocno strzeże swojego życia prywatnego, choć o dzieciach i chęci bycia mamą rzeczywiście dość często mówiła otwarcie. W artykule dla Vogue Arabia, który ukazał się w 2018 roku, powiedziała: „Bardzo chciałbym mieć dzieci. W życiu niczego nie dyskredytuję. Kocham dzieci i zawsze będę. (…) Kiedy przebywam wśród nich, sama staję się dzieckiem. To ta mała dziewczynka we mnie, której nie chcę stracić ”.

Naomi Campbell mamą – happy end

Pozostaje więc tylko gratulować i tak też robią przyjaciele Campbell z całego świata. Pod jej instagramowym postem napisała m.in. Donatell Vesace: „Naomi, dziś z bycia siostrą przeszłam go bycia ciocią!! Jestem bardzo bardzo bardzo szczęśliwa i nie mogę się doczekać, by ją poznać! Wiele, wiele miłości, Donatella i Allegra 😘😘😘😘”.

Co prawda w internecie pojawiła się też dyskusja, czy oby w jej przypadku nie jest za późno na zostanie matką, ale duża większość komentarzy jest bardzo pozytywna. Jeśli zaś pojawiają się negatywne, od razu są kontrowane: „Kobieta urodziła dziecko, a wy pytacie, co o tym myślimy?? Nic innego oprócz gratulacji ❤️ Oby zdrowo się chowało”.

Źródła: IG @naomi / Vogue / Vogue Arabia

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Katarzyna Miłkowska

Dziennikarka, redaktorka prowadząca e-magazyn oraz portal Chcemy Być Rodzicami, absolwentka UW. Obecnie studentka V roku psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS oraz była słuchaczka studiów podyplomowych Gender Studies na UW. Współautorka książki "Kobiety bez diety".