fbpx
Przejdź do treści

Moje In Vitro – Historia Prawdziwa

Laura Lis walczyła o dziecko 10 lat. Dzisiaj wydaje e-book, chcąc wesprzeć kobiety, które nadal walczą.

Nasza walka rozpoczęła się w dwutysięcznym czwartym roku. Mamy rok dwutysięczny czternasty i jestem w ciąży. Rachunek prosty, dziesięć lat starań, złudnych nadziei, biegania od lekarza do lekarza, szeregu badań i ciągłego oczekiwania na wynik testu ciążowego. Jedni mogą powiedzieć, co to jest dziesięć lat, przecież inni starają się dłużej. Jednak dla mnie te dziesięć lat, to była niekończąca się droga przez mękę. Teraz z perspektywy czasu widzę, że było warto czekać aż taki okres na pozytywny wynik testu. Nieraz już chciałam się poddać, zostawić to wszystko, były o rozwodzie, o adopcji. Zawsze myślałam, że zajście w ciąże to jak wygrać szóstkę w totka – tak swoją opowieść rozpoczyna Lis. Ta jest już dostępna na platformie wydaje.pl i jest pierwszą tego typy wydaną w systemie self-publishingu. 

Autorka przez sześć rozdziałów opisuje swoje starania, nie omijając trudnych momentów. Z bezpłatnie dostępnego fragmentu bije szczerość, a całość dostępna jest w cenie ok. 20 zł. 

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Karolina Błaszkiewicz

dziennikarka. Związana z magazynem Chcemy Być Rodzicami i z natemat.pl