fbpx
Przejdź do treści

Moda na dłużej niż 9 miesięcy

Czasy, kiedy swój stan ukrywałyśmy pod bezkształtnymi, wielkimi ubraniami, na szczęście już dawno minął. Dzisiaj świadome swojej wartości kobiety wiedzą, że ubrania muszą być nie tylko wygodne, lecz także piękne, funkcjonalne i modne. W czasie leczenia i ciąży naturalną reakcją organizmu jest zmieniająca się temperatura ciała czy nadwrażliwość skóry, a bywa, że rano możemy wyglądać zupełnie inaczej niż wieczorem.

Takie zmiany wynikają ze zmieniającego się poziomu hormonów czy działania leków, ale to nie powinno nas w żaden sposób ograniczać. Chcemy przecież prowadzić normalne życie i nie rezygnować z żadnych przyjemności, więc nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy wyglądały pięknie.  Wybierajmy materiały i projekty, które sprostają naszym zwiększonym wymaganiom i zapewnią nam komfort i wygodę, a przy tym podkreślą nasz styl.

Na rynku w ostatnich tygodniach pojawiła się nowa polska marka odzieżowa MumMe Code. Z całego świata sprowadza dla nas najlepszej jakości materiały: bawełnę, wełnę, kaszmir, jedwab i nietypowy dla nas, ale bardzo funkcjonalny bambus. Właścicielki same jeżdżą w najdalsze zakątki świata i osobiście wybierają tkaniny, które wykorzystują w swojej pracowni, aby ręcznie szyć doskonałej jakości ubrania. Każdy szczegół ma tutaj ogromne znaczenie, ponieważ projektantki wiedzą, ze wysoka jakość jest dla Klientek bardzo ważna.

To, co wyróżnia markę na scenie ubrań ciążowych, to fakt, że będą nam służyć nie tylko podczas ciąży. Stroje te można z powodzeniem nosić zarówno przed ciążą, w jej trakcie, ale także później, nawet jeśli okres karmienia mamy już dawno za sobą. Wiele z projektów nadaje się na co dzień, ale też na specjalne okazje. W  ofercie MumMe Code znajdziemy sukienki, tuniki, bluzki i  spodnie w stonowanych kolorach takich jak biel, granat, czerń czy szarość z domieszką klasycznych deseni: pasków czy kraty. Wszystkie projekty są na tyle uniwersalne i ponadczasowe, ze można je zakładać do szpilek, trampek czy cięższych butów i tylko od nas zależy, jaką stylizację uzyskamy danego dnia.

Źródło: Agnieszka Urbańska

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.