fbpx
Przejdź do treści

Męskie sprawy

Wspaniała rozmowa dziennikarki z trenerem i seksuologiem. Kobiety i mężczyzny. Jak wygląda dzisiejszy świat, z jakim musi zmierzyć się mężczyzna i jakim mężczyzna musi być, aby temu światu podołać. Za tymi wydawałoby się trudnymi pytaniami nie muszą iść skomplikowane odpowiedzi.

Książka „Męskie sprawy” to rozmowa Agaty Jankowskiej i Michała Pozdała, która ukazała się w maju nakładem wydawnictwa Świat Książki. To refleksja nad tym, że świat się zmienia, a więc zmienia się nasze życie, w tym życie mężczyzn. Jedno pozostaje niezmienne – kierujmy się intuicją i zdrowym rozsądkiem, a porad szukajmy u specjalistów, a nie w kolorowych pismach i w programach celebrytów.  Lektura tej książki utwierdzi nas w przekonaniu, że zmieniający się świat nie stawia przed współczesnym mężczyzną zadań nie do wykonania, nie stał chaotyczny i niemożliwy do zdefiniowania. Mężczyzna może sobie w nim poradzić, a bliscy mogą poradzić sobie ze swoim mężczyzną. Wszyscy powinni mieć tylko otwarte oczy i słuchać siebie nawzajem. „Męskie sprawy” to mądra i wciągająca książka, napisana jasno i z poczuciem humoru. Wspaniały prezent, który – nie tylko mężczyznom – może otworzyć oczy.

Tytuł: Męskie sprawy
Autorzy: Agata Jankowska, Michał Pozdał
Liczba stron: 304
Wydawnictwo: Świat Książki
Cena: 34,90 PLN

Weronika Tylicka

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.