fbpx
Przejdź do treści

Małgorzata Rozenek szczerze o swoim in vitro

Rozenek w programie Magiel Towarzyski szczerze opowiedziała o swoich doświadczeniach o in vitro. Jednak telewizja wycięła ten fragment rozmowy.

Rozenek w programie Magiel Towarzyski szczerze opowiedziała o swoich doświadczeniach z in vitro. Jednak telewizja wycięła ten fragment rozmowy.

– Za moich czasów, kiedy ja robiłam in vitro, mnie też proponowano modlitwę, naprotechnologię i różne inne rzeczy. I jedna rzecz – to nie działa. A in vitro działa – wyznała Małgorzata Rozenek w programie Magiel Towarzyski. Sama Rozenek właśnie dzięki in vitro została mamą. Dziś ma dwóch synów – Tadeusza i Stanisława. Celebrytka znana z programu Perfekcyjna Pani Domu skrytykowała również naprotechnologię – Nie rozumiem czemu w Polsce odmawia się kobietom dostępu do nowoczesnych medycznych terapii – powiedziała podczas rozmowy.

– Mnie to boli osobiście – Rozenek krótko skomentowała argumenty przeciwników in vitro. – Ja wiem jakie to jest ogromne szczęście wreszcie zostać mamą. Mam dozgonną wdzięczność do lekarzy którzy mi pomogli w tym, żebym została mamą – powiedziała. Fragment programu, w którym Małgorzata Rozenek szczerze mówi o in vitro został wycięty. Pojawił się jedynie na fanpage’u Karoliny Korwin Piotrowskiej.  

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Weronika Tylicka

dziennikarka, związana od początku z magazynem Chcemy Być Rodzicami