fbpx
Przejdź do treści

Małgorzata Rozenek-Majdan wykończona walką o dziecko

Małorzata Rodzenek-Majdan mimo problemów nie traci dobrego humoru – fot. Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan w szczerym wywiadzie dla edziecko.pl wyznaje, że walka o dziecko, które chciałaby mieć z Radkiem Majdanem już ją wykańcza. Para daje sobie jeszcze tylko dwie próby in vitro. Jeśli się nie uda, odpuszczą.

Małgosia i Radek od kilku lat marzą o dziecku. Wiedzą jednak, że ich pragnienie może się nie spełnić – dwie próby in vitro, które się powiodły i po których prezenterka zaszła w ciążę, niestety zakończyły się poronieniem.

Oboje jesteśmy w tych staraniach zdeterminowani, chociaż powoli tracimy nadzieję. Czasu nie oszukasz, wieku też. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po 40. Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie stop. Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię. – wyznaje gwiazda TVN.

Ostatnia szansa

Małżonkowie podjęli więc trudną decyzję, że dają sobie jeszcze tylko dwie szanse. Wiedzą, że nie młodnieją, a z czasem będzie coraz trudniej zajść w ciążę i wychować dziecko.

Myślenie o trzecim dziecku powoli się we mnie wygasza. Dwa lata myślałam bardzo intensywnie. (…) Procedura in vitro wymaga ogromnego zaangażowania. Po prostu fizycznego. Trzeba być w danym miejscu, o konkretnej godzinie, co drugi dzień. Do wielu krajów nie można pojechać np. do Ameryki Południowej czy do Azji. Niektórzy lekarze twierdzą też, że podróż samolotem w pierwszym trymestrze też lepiej odpuścić.

Prezenterka wspomina również, że terapia hormonalna, której jest poddawana, ma duży wpływ na jej zdrowie. Za każdym znosi to coraz gorzej, cała puchnie, ostatnio przybyło jej siedem kilo w dwa tygodnie.

My z Radziem co prawda nie czujemy naszego wieku, żyjemy zdrowo, ale zdecydowaliśmy, że dajemy sobie jeszcze dwie próby. Nie będziemy próbować do skutku. Nie chcemy – przyznała smutno Rozenek.

Trzymamy kciuki, aby tym razem udało się!

Źródło: edziecko.pl ; se.pl

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Alina Windyga-Łapińska

Redaktorka portalu Chcemy Być Rodzicami. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Kilka lat przepracowała w dziale HR zagranicznych firm produkcyjnych, podczas urlopu macierzyńskiego rozpoczęła przygodę z dziennikarstwem i social mediami.