fbpx
Przejdź do treści

Małgorzata Rozenek-Majdan w szczerej rozmowie o in vitro

LIVE z Agatą Młynarską i Małgorzatą Rozenek-Majdan o in vitro – źródło: Facebook "Discovery Life Polska"

Małgorzata Rozenek-Majdan udzieliła Agacie Młynarskiej szczerego wywiadu. Rozmowa dotyczyła przede wszystkim zapłodnienia in vitro – podstawowych założeń, przebiegu i mitów dotyczących procedury. Zdradziła również kilka szczegółów ze swojego życia..

O tym, że Małgorzata Rozenek–Majdan spodziewa się trzeciego dziecka, dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu. Pomimo niepowodzeń i wielu łez, Małgorzacie udało się zajść w jakże długo wyczekiwaną i wymarzoną ciążę. Głównym tematem szczerej rozmowy z Agatą Młynarską była jej droga do macierzyństwa.

Małgorzata Rozenek-Majdan – szczerze o poronieniu

Małgorzata nigdy nie ukrywała, że jej dwaj synowie z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Marzenie o trzecim dziecku celebrytki, a pierwszym z Radosławem Majdanem, okupione było wieloletnimi staraniami. Małgorzata już pewien czas temu zdradziła, że dwukrotnie straciła ciążę. Jednak dopiero podczas rozmowy z Agatą Młynarską przyznała, że w 11 tygodniu poroniła ciążę bliźniaczą.

Moja droga do trzeciej ciąży była tak trudna i emocjonalnie wyczerpująca. Najtrudniejszy był moment jak poroniłam ciążę w prawie 11. tygodniu. Była to ciąża bliźniacza.– zdradziła Małgorzata Rozenek–Majdan.

Podczas szczerego i momentami bardzo wzruszającego wywiadu z Agatą Młynarską, Małgorzata przyznała, że starała się do sprawy podejść bardzo zawodowo i zadaniowo. Próbowała nie angażować w to emocji, jednak nie ukrywa, że było jej niezwykle ciężko.

“Sama robiłam sobie zastrzyki. Robi się je w brzuch, każda kobieta je robi. Raz poprosiłam Radzia żeby mi zrobił to skończyło się awanturą.”  – mówi Małgorzata.

Dziś Małgorzatę, która jest w szóstym miesiącu ciąży, przepełnia wielkie szczęście.

„Dla mnie to jest magia. Każdego dnia jak budzę się rano i czuję ruchy swojego dziecka w sobie… Nie ukrywam, że my tą ciążą niezwykle się cieszymy…” – wyznała Małgorzata.

In vitro – nauka czy cud?

Małgorzata Rozenek- Majdan opowiadała również o kulisach dokumentu dotyczącego in vitro. Nie ukrywała wzruszenia, jakie towarzyszyło jej podczas wizyty w laboratorium. To dla niej, i zapewne dla wielu osób prawdziwy cud, pewnego rodzaju magia… Nauka czy cud?

Aktualnie Małgorzata pracuje nad fundacją, której głównym celem jest pomoc parom borykającym się z niepłodnością. Na początku stycznia Małgorzata uzyskała już wpis do KRS-u, a lada moment zacznie działać strona internetowa fundacji. Gwiazda bardzo zaangażowała się w pomoc osobom nie mogącym zajść w ciążę, bowiem nikt inny nie zrozumie kobiet walczących o dziecko tak jak ona.

Na koniec rozmowy Małgorzata zdradziła, a w sumie potwierdziła, że razem z Radosławem spodziewają się synka.

Małgorzata apeluje do wszystkich kobiet– nie poddawajcie się!

Cały wywiad możecie zobaczyć tutaj:

LIVE z Agatą Młynarską i Małgorzatą Rozenek-Majdan o in vitro

Ważny temat❗Agata Młynarska rozmawia dziś z Małgorzatą Rozenek-Majdan o metodzie in vitro. Omówimy dziś podstawowe założenia, przebieg i mity dotyczące tego procesu. Więcej informacji o procedurze in vitro poznacie w nowym programie Agaty Młynarskiej „Włącz zdrowie”. Premiera już 24 lutego na Discovery Life Polska.

Opublikowany przez Discovery Life Polska Środa, 29 stycznia 2020

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Klaudia Kierzkowska

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, miłośniczka podróży, teatru i włoskiej kuchni.