fbpx
Przejdź do treści

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz trzeci została mamą!

małgorzata rozenek-majdan
Fot: Screen Instagram m_rozenek

Droga Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana do rodzicielstwa nie była prosta. Dziś są już jednak szczęśliwymi rodzicami – powitali na świecie syna!

Informację o narodzinach dziecka potwierdził w Dzień Dobry TVN manager gwiazdy, Wiktor Krajewski:

I mama, i synek czują się bardzo dobrze 🙂

Maluch jest trzecim synem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Stanisław i Tadeusz są już nastolatkami (niedawno skończyli 14 i 10 lat) – widać, że stanowią oczka w głowie mamy, która często na swoim instagramowym profilu podkreśla, że “nie wie, co by zrobiła bez swoich dzieci i swojej rodziny”.

Rodzicielstwo – podróż życia!

Gwiazda już wczoraj poinformowała w social mediach, że “rusza w jedną z najważniejszych podróży życia”. Poprosiła też swoich fanów o trzymanie kciuków – odzew był ogromny, a komentarze wsparcia płynęły z każdej sfery internetu. Obecnie zewsząd płyną także gratulacje – oczywiście dołączamy się do nich. Wysyłamy również dużo sił świeżo upieczonym rodzicom, a maluchowi życzymy cudownego życia. Na pewno takie będzie!

Dumny tata

Pierwsze zdjęcia synka pokazał dumny tata – Radosław Majdan. Na swoim Instagramie opublikowała trzy zdjęcia z żoną i dzieckiem. Tym samym przedstawił światu zdrowego i silnego Henia!

In vitro – by nie było tematem tabu

Starania Małgorzaty Rozenek-Majdan o zostanie po raz kolejny mamą dają siłę wielu kobietom, które mają trudność z zajściem w ciążę. Ciąża gwiazdy jest bowiem kolejną, w którą zaszła dzięki metodzie in vitro. Metodzie nieustannie owianej wieloma mitami – Małgorzata Rozenek-Majdan stara się je obalać i ułatwiać ludziom dostęp do tego typu leczenia. W 2019 roku wydała książkę “In vitro. Rozmowy intymne”, w kontekście której mówiła:

Najbardziej nam zależy na tym, żeby zdjąć ciężar moralizatorski i religijny, a przede wszystkim stygmat wstydu z procedury medycznej, jaką jest in vitro” – jej słowa cytowaliśmy na naszym portalu: TUTAJ.

W tym roku – w Dzień Kobiet – ruszyła zaś Fundacja Małgorzaty Rozenek-Majdan. Oby jej działania przyniosły tyle szczęścia, ile dzisiejsza wiadomość!

Źródło: Dzień Dobry TVN

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!
Autor

Katarzyna Miłkowska

Dziennikarka, redaktorka prowadząca e-magazyn oraz portal Chcemy Być Rodzicami, absolwentka UW. Obecnie studentka V roku psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS oraz była słuchaczka studiów podyplomowych Gender Studies na UW. Współautorka książki "Kobiety bez diety".