fbpx
Przejdź do treści

Kolejna para celebrycka zdecydowała się na in vitro. Polskie gwiazdy konsekwentnie milczą

Decyzja Jessica Biel i Justin Timberlake decydują się na in vitro

Justin Timberlake i Jessica Biel publicznie ogłosili, że będą starać się o kolejne dziecko. Tym razem zamierzają skorzystać z pomocy in vitro.

Piosenkarz Justin Timberlake i aktorka, Jessica Biel są parą od ponad 10 lat. Półtora roku temu na świat przyszedł ich pierwszy syn, Silas. Jak podaje tygodnik „In Touch” małżeństwo bezskutecznie starało się i dlatego para jest w trakcie zabiegów in vitro; wybrali nawet płeć przyszłego dziecka.

– Dzięki in vitro możesz wybrać płeć swojego dziecka. Po kilkudniowych przemyśleniach Justin Timberlake i Jessica Biel zdecydowali się na wszczepienie tylko żeńskich zarodków – czytamy w tygodniku.

Marzenie Justina

Jak donosi informator gazety „In Touch” Justin Timberlake zawsze marzył o córce. – Posiadanie małej dziewczynki od zawsze było marzeniem Justina. Był bardzo poruszony, jak mówił doktorowi, czego chce razem z Jessicą Biel. Pomysł posiadania córki roztapiało jego serce. Justin kocha być ojcem, a posiadanie córki skompletowałoby ich rodzinę – informuje tygodnik.   W Polsce jedną niewielu znanych osób, która publicznie wyznała, że skorzystała z in vitro jest była polska modelka, Bogna Sworowska. Wydaje się, że problem niepłodności nie dotyczy ani polskiej polityki, ani polskiego showbiznesu.   Wywiad z Bogną Sworoską do przeczytania w 16 numerze Magazynu Chcemy Być Rodzicami (do kupienia tutaj).

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Magda Dubrawska

dziennikarka Chcemy Być Rodzicami, doktorantka socjologii.