fbpx
Przejdź do treści

Kim Kardashian pierwszy raz opowiedziała o poronieniu

Kim Kardashian poronienie
fot. Instagram @kimkardashian

Amerykańska celebrytka Kim Kardashian udzieliła właśnie wzruszającego wywiadu, w którym opowiedziała o swoim poronieniu.

Kim Kardashian i jej mąż Kanye West są rodzicami dwójki dzieci: North West urodzonej w 2013 roku oraz urodzonego dwa lata później Sainta. W styczniu na świat przyjdzie trzecie dziecko pary. Kim zdecydowała się jednak na pomoc surogatki, która ma urodzić jej dziecko. Dlaczego podjęła taką decyzję?

Kim Kardashian pierwszy raz o poronieniu

Odpowiedzi na to pytanie Kim udzieliła podczas ostatniego wywiadu, w którym poruszyła temat wynajęcia surogatki. Modelka przyznała, że najpierw skorzystała z zabiegu in vitro, jednak nie udało jej się utrzymać ciąży.

Próbowaliśmy, ale straciłam ciążę. To było jedyne rozwiązanie (surogatka – red.) – powiedziała Kim w najnowszym odcinku reality show „Z kamerą u Kardashianów”.

Jak przyznała, znalezienie odpowiedniej osoby było bardzo trudnym zadaniem. Parze zajęło to aż rok.

Kim tłumaczyła, że zatrudnienie surogatki i znalezienie kogoś godnego zaufania nie jest łatwe. Konieczne były testy psychologiczne i upewnienie się, że potencjalna kandydatka prowadzi zdrowy tryb życia.

Jak ujawniła celebrytka, surogatka którą zatrudnili jest bardzo miłą osobą. Kim zdążyła się z nią nawet zaprzyjaźnić!

Źródło: Viva!

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Weronika Tylicka

dziennikarka, związana od początku z magazynem Chcemy Być Rodzicami