fbpx
Przejdź do treści

Khloe Kardashian o ciążowych zachciankach

Khloe Kardashian o ciążowych zachciankach -
fot. Instagram @khloekardashian

Od kilku miesięcy media za oceanem żyją informacją o ciążach słynnych sióstr Kardashian. W ostatnich dniach Khloe Kardashian opowiedziała fanom o swoich ciążowych zachciankach. Przyznała, że obecnie nie przelicza kalorii, ale już myśli o powrocie do intensywnych ćwiczeń.

– Oczywiście, że mam zachcianki i je zaspokajam – oświadczyła ostatnio celebrytka. – Jednak robię wszystko z umiarem. Ogólnie nie jestem typem osoby, która zjada na raz całe opakowanie ciasteczek. Ale jeśli mam ochotę coś zjeść, po prostu to robię – dodała.

Khloe Kardashian o ciążowych zachciankach i miłości do sportu

Kardashianka przyznała również, że w czasie ciąży nie będzie przeliczać kalorii. Zaznaczyła przy tym, że po porodzie ostro weźmie się za trening.

Mam zamiar zgubić każdy nadprogramowy kilogram. Nie mogę się doczekać, aż wrócę do figury sprzed ciąży – oświadczyła Khloe.

Gwiazda jest aktywna również w okresie ciąży i regularnie uprawia sport. – Oczywiście nie mogę ćwiczyć tak intensywnie jak wcześniej i brakuje mi tych treningów – zaznaczyła. Celebrytka zdradziła również, że w ciąży bardzo brakuje jej napojów energetycznych.

Źródło: people.com

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Weronika Tylicka

dziennikarka, związana od początku z magazynem Chcemy Być Rodzicami