fbpx
Przejdź do treści

Kampania o przeciwdziałaniu depresji. Zaproszenie do udziału w nagraniach

Kampania o przeciwdziałaniu depresji Fabryki Komunikacji Społecznej
fot. Pixabay

Depresja to jedno z najczęstszych zaburzeń psychicznych, szacuje się, że 17 proc. populacji może na nią cierpieć. W celu nagłośnienia problematyki Karolina Otwinowska i Fabryka Komunikacji Społecznej przygotowują właśnie kampanię przeciwko depresji. W jej ramach powstanie kilka filmików.

W ramach kampanii o przeciwdziałaniu depresji, realizowanej przez Fabrykę Komunikacji Społecznej, powstanie odsłona kilku krótkich (2 min) nagrań filmów dokumentalnych. Do udziału w nagraniach zapraszamy osoby, które doświadczyły depresji (młodzieńczej, poporodowej lub wieku dojrzałego (60+), są już jednak w dobrym stanie i biorąc udział w nagraniu reportażowym zechcą opowiedzieć o swoich doświadczeniach z chorobą – dając tym samym nadzieję innym pacjentom do podjęcia walki z depresją, nadzieję na szczery uśmiech i siłę w wygraną.

Kto może wziąć udział w nagraniach?

Zgłosić się mogą osoby pełnoletnie, w dobrym stanie zdrowia, po depresji poporodowej, młodzieńczej lub wieku dojrzałego (60+), Z Warszawy lub okolic. Za udział w nagraniu przewidujemy podziękowanie.

Wierzymy, że nic tak nie zachęca do działania, jak przekonanie, że się uda, dlatego w kolejnej odsłonie kampanii chcemy przedstawić pozytywny efekt leczenia choroby, na prawdziwych przykładach pacjentów.

Za nagrania odpowiada pan Bartłomiej Gliński oraz Ireneusz Stankiewicz. Efekt dotychczasowych działań można zobaczyć pod adresem www.sposobynadepresje.pl

Na wszelkie pytania związane z projektem odpowie pani Karolina Otwinowska. 
karolinaotwinowska@yahoo.co.uk
Tel 797 348 996

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Anna Wencławska

Redaktorka serwisu Chcemy Być Rodzicami. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, pasjonatka obcych kultur i języków orientalnych.