fbpx
Przejdź do treści

Joga płodności – ćwicz razem z nami! E-learning z instruktorką jogi

Czy joga jest dobra dla płodności? Zdecydowanie tak! Praktykowanie jogi, ćwiczenie poszczególnych asan, w połączeniu z odpowiednią relaksacją i oddechem, może zwiększyć szanse osób starających się o poczęcie. Zapraszamy do ćwiczeń razem z nami!

Joga jest jednym z najstarszych systemów samodoskonalenia i wewnętrznego rozwoju człowieka. Wywodzi się z Indii. Jest starohinduską ścieżką samorozwoju, której korzenie sięgają najstarszych dziejów człowieka.

Wszystkie asany stymulujące pracę naszej miednicy i bioder są niezwykle istotne, ponieważ stanowią centrum ludzkiego ciała. Ten obszar jest wyjątkowy – to tutaj zaczyna się nowe życie, a kobiece łono jest pierwszą kołyską, tutaj życie się kształtuje, rozwija i dojrzewa, aby mogło zostać wydane na świat.

Z poniższych nagrań dowiesz się, które asany pozytywnie wpłyną na mięśnie dna miednicy oraz inne obszary związane z płodnością. Instruktorka jogi Ilza Matysiak pokaże Ci, jak w prawidłowy i bezpieczny sposób wykonać poszczególne ćwiczenia. Zapraszamy do oglądania!

E-LEARNING “JOGA PŁODNOŚCI” ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Spis treści:

  1. Co to jest joga? (4:56)
  2. Najważniejsze informacje o jodze (4:54)
  3. Czy joga jest dobra na poprawę płodności? (4:14)
  4. Asany wzmacniające mięśnie dna miednicy (6:43)
  5. Asany stymulujące pracę tarczycy (6:43)
  6. Asany stymulujące pracę męskich i żeńskich narządów płciowych (6:11)
  7. Asany pomocne przy bolesnych miesiączkach (4:31)
  8. Zakończenie praktyki jogi (2:47)
  9. Dlaczego warto ćwiczyć jogę? (2:03)

E-learning to Twoje indywidualne spotkanie z ekspertem bez wychodzenia z domu! Nagrania możesz obejrzeć wszędzie tam, gdzie masz dostęp do komputera/telefonu/tabletu podpiętego do Internetu. E-learning jest podzielony na kilka odcinków, a każdy z nich porusza odrębne zagadnienie. Pod każdym nagraniem znajdziesz dokument PDF, który w zwięzły i zrozumiały sposób streszcza tematykę filmiku. Wszystko dla Twojej wygody, abyś zawsze mogła mieć dostęp do interesujących Cię treści!

Wszystkie E-learningi oraz wiele innych bonusów otrzymasz w ramach Konta Premium. Sprawdź szczegóły tutaj.

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Alina Windyga-Łapińska

Redaktorka portalu Chcemy Być Rodzicami. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Kilka lat przepracowała w dziale HR zagranicznych firm produkcyjnych, podczas urlopu macierzyńskiego rozpoczęła przygodę z dziennikarstwem i social mediami.