fbpx
Przejdź do treści

Jeszcze nowocześniejsza i bardziej komfortowa klinika InviMed w Poznaniu

invimed klinika leczenia niepłodności poznań

Klinika InviMed od ponad 20 lat zajmuje się specjalistycznym diagnozowaniem i leczeniem niepłodności. Dzięki doświadczonemu i zgranemu zespołowi najlepszych lekarzy i specjalistów klinika cieszy się renomą jednego z najlepszych ośrodków leczenia niepłodności w kraju. Obecnie specjalistyczne kliniki InviMed znajdują się w pięciu miastach w Polsce tj. w Warszawie, we Wrocławiu, w Gdyni, w Katowicach oraz w Poznaniu.

Klinika InviMed w Poznaniu zmieniła swoją siedzibę. Od 23 maja pary marzące o tym, aby zostać rodzicami otrzymują fachowe wsparcie w nowej, większej placówce kliniki InviMed w Malta Office Park przy ulicy Baraniaka 88 E (bud. F – II piętro) znajdującej się tuż przy Jeziorze Maltańskim. Pacjenci są przyjmowani w przestronnych i nowoczesnych gabinetach w prestiżowej dzielnicy miasta.

Zmiana lokalizacji

Od 2006 roku o skuteczności leczenia przekonują się nieustannie pacjenci poznańskiej kliniki InviMed. W ośrodku kompleksową diagnostykę niepłodności otrzymują pacjenci z całej Polski oraz pary niemieckojęzyczne, które szczególnie chętnie korzystają z wiedzy i doświadczenia najlepszych polskich specjalistów. Klinika InviMed w Poznaniu realizuje programy dofinansowania dla mieszkańców Poznania, województwa wielkopolskiego oraz mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego. To również jedyna klinika w Wielkopolsce, która posiada system kontroli jakości oraz identyfikacji materiału biologicznego RI Witness oraz nieinwazyjne badanie genetyczne zarodków, Embrace.

Mając na uwadze nieustanny rozwój i dbałość o zapewnienie pacjentom dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań ośrodek przeniósł się z ul. Strzeleckiej 49 do nowego i eleganckiego budynku Malta Office Park przy ulicy Baraniaka 88 E (bud. F – II piętro).

Nowoczesne rozwiązania

Nowa lokalizacja to przede wszystkim większa przestrzeń dla pacjentów, co jednocześnie przekłada się na poczucie intymności i komfortu. Wnętrze ośrodka urządzone jest gustownie i elegancko, gabinety są przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny.

Zależało nam na zwiększeniu komfortu naszych Pacjentów, tak aby leczenie, a zarazem spełnienie marzeń o rodzicielstwie, przebiegało w jak najlepszych warunkach. Dlatego postanowiliśmy zmienić lokalizację na większą i bardziej nowoczesną – podkreśla Beata Pawłowska, dyrektor zarządzająca kliniki InviMed w Poznaniu.

Większy komfort dla pacjentów

W nowej siedzibie wygospodarowano miejsce na przestronną salę wypoczynkową, w której można się odprężyć i wypocząć. Dodatkowo zaprojektowano miejsce do rozmów z koordynatorem opieki medycznej, gdzie w komfortowych warunkach można porozmawiać o przebiegu leczenia oraz zapoznać się z dokumentacją.

Malta Office Park znajduje się w prestiżowej dzielnicy Poznania. Kompleks biurowy położony jest tuż przy Jeziorze Maltańskim, które uważane jest za jedno z najpiękniejszych terenów sportowo-rekreacyjnych w Polsce. Piękna okolica działa relaksująco, zapewniając pacjentom możliwość wytchnienia w trakcie leczenia.

Światowy standard leczenia

Podobnie jak dotychczas w ośrodku, który od lat pracuje zgodnie z najwyższymi, światowymi standardami, w poznańskim InviMed nadal przyjmować będzie szeroka kadra specjalistów, w tym doskonali ginekolodzy i embriolodzy, ale także urolog, androlog, immunolog, endokrynolog, psycholog i dietetyk. W nowej placówce oferowane jest szerokie spektrum metod leczenia, od naturalnego wsparcia ciąży po zaawanasowane techniki, takie jak in vitro, ICSI, IMSI, PICSIh, bIMSI, adopcja komórek jajowych i wiele innych, tak jak badania genetyczne zarodków (pierwsze w Polsce nieinwazyjne badanie genetyczne, Embrace oraz genetyczne badania prekoncepcyjne, CGT). Dzięki doświadczeniu i wiedzy w ośrodku leczone są pary również ze skomplikowaną i trudną historią medyczną.

W związku z przeprowadzką zespół kliniki dołoży wszelkich starań, aby leczenie odbyło się bez zakłóceń oraz zaburzenia komfortu leczenia wszystkich pacjentów.

Jak dojechać?

Do nowej placówki można dojechać zarówno od ul. Baraniaka, jak i od ul. Lwowskiej. Dla pacjentów na parkingu naziemnym dostępne będą bezpłatne miejsca parkingowe. Do placówki można również dostać się autobusem (przystanek „Baraniaka”, nr linii: 157, 184) lub tramwajem (Przystanek „Katowicka”, nr linii: 4,6,7,8,13,16,17).

Kontakt z kliniką pozostaje ten sam – numer telefonu: 500 900 888 oraz e-mail: invimed@invimed.pl.

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

materiał prasowy

Materiały prasowe to teksty przesyłane przez podmioty zewnętrzne do publikacji w różnych mediach, informują o wydarzeniach, osiągnięciach, bywają zaproszeniami na spotkania.