fbpx
Przejdź do treści

Janet Jackson (49 l.) jest w ciąży!

Janet Jackson jest w ciąży, z tego powodu zamierza przerwać trasę koncertową. Piosenkarka ma prawie 50 lat, to będzie jej pierwsze dziecko.

Janet Jackson o planach powiększenia rodziny poinformowała swoich fanów przez portal społecznościowy. – Jesteśmy w trakcie drugiej części trasy, która musi faktycznie ulec zmianie. Uważam, że to ważne, abyście dowiedzieli się pierwsi. Mój mąż i ja planujemy powiększenie rodziny, więc musimy odpocząć od koncertów. Mam nadzieję, że to zrozumiecie. Lekarze mówią, że potrzebuję odpoczynku. Obiecuję, że wrócę do koncertów tak szybko, jak będzie to możliwe – powiedziała. Na początku wiele osób niedowierzało plotkom o ciąży, bowiem Jackson za kilka dni skończy 50 lat.  

Razem z mężem planujemy rodzinę – mówiła jakiś czas temu siostra króla pop – To ważne, by zrobić to teraz. Lekarze nakazali mi odpoczynek, ale nie zapominam o Was i wrócę do koncertowania tak szybko, jak to będzie możliwe – oznajmiła. I dotrzymała słowa. Miesiąc temu zawiesiła trasę koncertową.16 maja artystka skończy 50 lat. Oznacza to spore ryzyko dla donoszenia ciąży. U  płodu mogą wystąpić poważne wady rozwojowe, Jackson, jak wiele kobiet w tym wieku, grozi zaś nadciśnienie oraz cukrzyca. Poród naturalny to spore obciążenie, często więc lekarze zalecają cesarskie cięcie.

Cztery lata temu Jackson zakochała się w młodszym o dziewięć lat biznesmenie Wissamie Al Manie. Po ślubie otrzymała prywatną wysepkę i samolot, przeszła też na religię męża, islam. 

Magda Dubrawska

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.