fbpx
Przejdź do treści

Jak żyć z niepłodnością? Zapraszamy na E-learning z Psychologiem Niepłodności!

Wiele par starających się od lat o dziecko doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak długo trwa proces leczenia niepłodności. Badania i zabiegi, które liczone są w miesiącach, a nawet latach, kosztują wiele. Mowa tu nie tylko o nakładach finansowych. Cierpi też (a może przede wszystkim) psychika. Dlatego w trudnym okresie przedłużających się starań o ciążę warto zwrócić się do psychologa.

Zapraszamy Cię na wirtualne spotkanie z Psychologiem Niepłodności – Anną Wietrzykowską. Ekspertka od lat pracuje z pacjentkami i pacjentami zmagającymi się z niepłodnością. Udziela również pomocy rodzicom po poronieniu lub martwym urodzeniu dziecka, rodzicom wcześniaków, kobietom po traumie poporodowej czy kobietom z zaburzeniami lękowymi. 

W E-learningu pt. „Jak żyć z niepłodnością?” Anna Wietrzykowska wyjaśnia najważniejsze sprawy związane z niepłodnością ważne z punktu widzenia par starających się o dziecko. Ekspertka opowiada m.in. o tym, w jaki sposób psycholog może pomóc niepłodnej parze, jak zatroszczyć się o związek w niełatwym czasie starań, czy jak radzić sobie z trudnymi emocjami. 

E-LEARNING „JAK ŻYĆ Z NIEPŁODNOŚCIĄ” ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Co znajdziesz w E-learningu „Jak żyć z niepłodnością”?

Spis treści:

  1. Jak wygląda wsparcie psychologa podczas leczenia niepłodności?
  2. Jak poradzić sobie z trudnymi emocjami, gdy dowiadujemy się o ciąży w najbliższej rodzinie lub w gronie znajomych?
  3. Jak dbać o związek w tym trudnym okresie starań o dziecko? Trzy sposoby na poprawę relacji z partnerem.
  4. Kryzys drugiego i trzeciego roku starań o dziecko.
  5. Spirala niepłodności – jak niepłodność odbiera nam radość życia i jak można ją przywrócić?
  6. Zaburzenia lękowe a niepłodność.
  7. Wyluzować, odpuścić, nie myśleć – dlaczego nie da się wyłączyć myślenia o ciąży na zawołanie?
  8. Jak radzić sobie z niepłodnością wtórną…we troje? Emocje mamy, emocje taty i emocje dziecka w rodzinie pary zmagającej się z niepłodnością.
  9. Ciąża po leczeniu niepłodności. Dlaczego pacjentom zamiast radości towarzyszy lęk?

E-learning to Twoje indywidualne spotkanie z ekspertem bez wychodzenia z domu! Nagrania możesz obejrzeć wszędzie tam, gdzie masz dostęp do komputera/telefonu/tabletu podpiętego do Internetu. E-learning jest podzielony na kilka odcinków, a każdy z nich porusza odrębne zagadnienie. Pod każdym nagraniem znajdziesz dokument PDF, który w zwięzły i zrozumiały sposób streszcza tematykę filmiku. Wszystko dla Twojej wygody, abyś zawsze mogła mieć dostęp do interesujących Cię treści! Pamiętaj, że wszystkie płatne E-learningi oraz wiele innych bonusów dostaniesz w ramach Konta Premium.

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Anna Wencławska

Redaktorka serwisu Chcemy Być Rodzicami. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, pasjonatka obcych kultur i języków orientalnych.