fbpx
Przejdź do treści

Jack na zawsze pozostanie w ich pamięci – Chrissy Teigen pokazuje wyjątkowy tatuaż po poronieniu

twitter chrisy tatuaż
Fot: Screen Twitter chrissy teigen

Utrata ciąży dla wielu kobiet jest niewyobrażalnie trudnym doświadczeniem, które zostanie w sercu do końca życia. Łzy, bezradność, cierpienie – emocje te towarzyszyły także Chrissy Teigen, która w 20. tygodniu ciąży straciła syna. Modelka na jego cześć wykonała sobie niezwykle delikatny, ale jakże wymowny tatuaż.

Nadzieja

Modelka Chrissy Teigen i muzyk John Legend, którzy pobrali się w 2013 roku, doczekali się dwójki dzieci poczętych dzięki metodzie in vitro. W sierpniu bieżącego roku małżeństwo podzieliło się ze światem radosną nowiną – ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka. Co ciekawe, Chrissy udało się zajść w ciążę w naturalny sposób.

Ból, cierpienie i łzy

Niestety, ich szczęście nie trwało długo, a historia nie zakończyła się happy endem. We wrześniu, z powodu obfitych krwawień, modelka trafiła do szpitala. Transfuzje okazały się niewystarczające… 1 października w mediach społecznościowych Chrissy opublikowała niezwykle poruszające zdjęcie, pod którym pojawił się chwytający za serce komentarz.

Jesteśmy zszokowani i odczuwamy głęboki ból, o którym tylko się słyszy, rodzaj bólu, jakiego nigdy wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo worków krwi do transfuzji. To po prostu nie było wystarczające.

chrissyteigen Instagram

 „Nigdy nie decydujemy o imionach naszych dzieci, aż do ostatniej możliwej chwili po ich narodzinach, tuż przed opuszczeniem szpitala. Ale z jakiegoś powodu zaczęliśmy nazywać tego małego chłopca w moim brzuchu Jack’iem – cytowaliśmy jej słowa na naszym portalu.

W pamięci na zawsze

Jakiś czas później Chriss pokazała nowy tatuaż. Wykonała go na cześć swojego zmarłego syna – Jack’a, którego straciła w 20. tygodniu ciąży. Na wewnętrznej stronie nadgarstka modelka wytatuowała sobie jego imię.

Jest to wyjątkowa forma uczczenia pamięci tego trudnego, aczkolwiek niezwykle ważnego życiowego wydarzenia. Wiele kobiet właśnie w ten sposób upamiętnia swoją ciążę, która nie miała szczęśliwego zakończenia. Poroniła i informuje o tym robiąc tatuaż! To forma terapii – uważa psycholog – pisaliśmy (zobacz więcej: KLIK).

Źródło: huffpost.com

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Klaudia Kierzkowska

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, miłośniczka podróży, teatru i włoskiej kuchni.