Przejdź do treści

Gaba Kulka i jej najnowsza płyta na wyjątkowym koncercie w Och-Teatrze

Świeżo po wydaniu ostatniej płyty – „The Escapist” – Gaba Kulka wraca do Och-Teatru i w piątek 20 marca zagra koncert, na który wybrać się powinni wszyscy fani dobrze napisanej i jeszcze lepiej wykonanej muzyki.

Niegdyś wystąpiła w Ochu wspólnie z Jankiem Młynarskim i jego Warszawskim Combo Tanecznym. Wtedy sprawili, że cała widownia śpiewała z nimi warszawskie szlagiery i piosenki sprzed lat. Tym razem wraz ze znakomitymi muzykami, należącymi do ścisłej czołówki europejskiej sceny jazzowej i nie tylko – z Wojciechem Traczykiem, Robert Raszem, Wacławem Zimplem i Michałem Fetlerem – zaprezentuje zarówno ukochane przez fanów piosenki, jak i materiał z najnowszej płyty. Na wyjątkowej, umieszczonej centralnie wobec widowni scenie Och-Teatru Gaba Kulka odnajduje się znakomicie. Można powiedzieć – niezwykła postać w nieszablonowym miejscu.

CHaBeR News

Jesteś dla nas ważna!

Chcemy być z Tobą w kontakcie, zapisz się do newslettera, aby otrzymywać wartościowe informacje.

Przygotujemy dla Ciebie coś ciekawego i możesz być pewna, że nie zasypiemy Cię mailami.

Tak pisze o ostatniej płycie artystki Jarek Szubrycht: „The Escapist” to dobry tytuł, bo Gaba Kulka znów uciekła konkurencji. Tak dojrzałej, w pełni autorskiej płyty (…) nie nagrała żadna polska wokalistka od czasów… „Hat, Rabbit'”.

Gaba Kulka to postać, o której znawcy mówią, że ma „wielki talent i przebogatą muzyczną wyobraźnię” – i próbkę tej właśnie wyobraźni usłyszeć będzie można w piątek 20 marca o 20:00 w warszawskim Och-Teatrze. Ostatnie bilety można jeszcze kupić w kasie teatru.  

Informacja prasowa / InfoWire

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.