fbpx
Przejdź do treści

FertiMedica oczami Pacjentek i Pacjentów

FertiMedica oczami Pacjentek i Pacjentów - zespół

W którym momencie powinno zacząć się właściwe traktowanie pacjenta? Od samego początku! Taka idea przyświeca nam w FertiMedica. Jesteśmy dumni, bo tak właśnie opisują nas pacjenci.

Profesjonalizm i troska

Przyglądamy się opiniom o naszym Centrum. Efekt? Wielka radość! Pacjentki i Pacjenci podkreślają to, na czym nam bardzo zależy: profesjonalizm, życzliwość, staranność i empatię w podejściu do każdej z osób, indywidualne traktowanie, minimalizowanie stresu.

Pacjent w centrum uwagi

Poświęcają nam dużo czasu… Tu nie ma taśmy jak w fabryce – mówią. – Lekarze są życzliwi i bardzo profesjonalni. Mam wrażenie, że wszystko kręci się dookoła mnie – to często powtarzające się opinie. Cieszymy się! Tak właśnie chcieliśmy urządzić FertiMedica. Tak, żeby osoba, która do nas przychodzi, była zawsze w centrum uwagi, żeby nie zostawiać jej samej sobie. – Nie jestem kolejnym numerkiem, czuję się ważna. Czuję się bezpieczna – miło słyszeć takie słowa.

FertiMedica oczami Pacjentek? Personel na piątkę!

Pacjenci są zadowoleni także z troski, jaką wykazują wszyscy z personelu: – Położna jest po prostu fajna. Przychodnia czysta. Nigdy nie poczułam, że ktoś chce mnie zbyć. Panie na recepcji są bardzo serdeczne i pomocne – opowiadają. – Personel w bardzo wielu przypadkach zna pacjentki po imieniu – cieszą się.

Owszem, zna. Bo i nasz personel jest niezwykły. Nie tylko posiada wysokie kompetencje, lecz także kieruje się sercem w podejściu do drugiego człowieka.

Walka ze stresem

Z bardzo pozytywnym odzewem spotkała się też „walka”, jaką wytoczyliśmy stresowi. Jak wiadomo, napięcie wywołane stresem potrafi w istotny sposób przeszkodzić skutecznej terapii niepłodności. W walce z nim ważne jest więc wszystko, co stres redukuje:

  • postawa lekarza i położnej,
  • szczegółowość informacji, jaką udziela się pacjentce,
  • pomoc doświadczonego psychologa,
  • a nawet elementy medycyny wschodniej umożliwiające powrót do równowagi.

Efekt? – Nie stresuje mnie wizyta w FertiMedica – komentuje leczenie jedna z pacjentek. Inna dodaje: – Dokładnie wiem, jaki jest mój plan postępowania. Został mi jasno przedstawiony. Jestem spokojniejsza.

W FertiMedica nieprzerwanie prowadzimy badanie satysfakcji pacjenta, w którym pytamy, jakie są nasze zalety i wady oraz prosimy o opinie. Najczęściej powtarzającym się komunikatem w ankietach jest zdanie: „Nie zmieniajcie się!”

Niezmiernie cieszy nas to, jaka jest FertiMedica oczami Pacjentek i Pacjentów – opinie dotyczące naszego zespołu i usług są dla nas bardzo ważne.

Zapraszamy  do FertiMedica – jesteśmy dla Was!

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!
Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.