fbpx
Przejdź do treści

Spotkaj się z coachem płodności nie wychodząc z domu! Wirtualna wizyta u Anny Klekowieckiej

Coraz więcej par starających się o dziecko decyduje się na pomoc coacha. Przychodzą do eksperta z konkretnym problemem i wspólnie opracowują odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Czy da się odbyć takie spotkanie bez wychodzenia z domu? Tak! Coach Anna Klekowiecka podpowie Ci, w jaki sposób radzić sobie z lękiem, złością i frustracją w trakcie przedłużających się starań o ciążę. Zapraszamy na E-learning!

Zgodnie z definicją, coaching to interaktywny proces rozwoju, który pomaga ludziom w przyspieszeniu tempa rozwoju, osiągnięciu określonego celu i polepszeniu efektów działania. W tego typu szkoleniach wykorzystuje się m.in. wiedzę z zakresu psychologii, a głównym celem coachingu jest wzmocnienie klienta i wspieranie go w drodze do upragnionego celu. 

Do cacha płodności zwracają się przede wszystkim osoby, które walczą z niepłodnością, chcą poprawić swoje zdrowie, czy poukładać emocje. Spotkanie z ekspertem pozwala na:

 • spojrzenie na swoje życie z innej perspektywy,
 • wyznaczenie celów,
 • uporządkowania wartości życiowych.

To także okazja do podzielenia się swoimi przemyśleniami z osobą „z zewnątrz”, która zapewni klientowi bezpieczną przestrzeń na rozmowę o trudnych doświadczeniach. Bez oceniania i wygłaszania zbędnych rad.

UWAGA! Każdy płatny E-learning dostępny jest za darmo w ramach KONTA PREMIUM. Wybierając Konto Premium otrzymasz od nas wiele innych atrakcyjnych bonusów. Sprawdź!

E-learning – coaching płodności z Anną Klekowiecką

Chciałabyś skorzystać z pomocy coacha, ale w Twojej miejscowości nie ma takiego eksperta? A może nie masz czasu na spotkania?

Nic straconego! Wspólnie z Anną Klekowiecką opracowaliśmy dla Ciebie niepowtarzalne lekcje z coachingu płodności. Wirtualne spotkanie z ekspertką obejmuje 10 nagrań E-learning’owych. Pod każdą lekcją znajdziesz również dokument PDF, który w zwięzły i jasny sposób streszcza tematykę filmu. Z E-learningu dowiesz się:

 1. Czym jest coaching płodności. 
 2. Dlaczego podczas starań o dziecko warto zwrócić się do coacha.
 3. Jak ważne są cele inne niż ciąża.
 4. Jak radzić sobie z pytaniami o dziecko.
 5. Jak zredukować stres podczas starań o dziecko.
 6. Jak opanować lęk.
 7. Jak radzić sobie ze złością.
 8. Jak wyzwolić kobiecość w niepłodności.
 9. Jak odzyskać płodność poprzez akceptację.
 10. Jak przygotować się do ciąży.

Zapraszamy na lekcję! Wejdź >>TUTAJ<<

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Ekspert

Anna Klekowiecka

Life coach i coach płodności, autorka książki „Moja misja dziecko. Jak przez akceptację odbudować swoją płodność” oraz własnej metody odzyskiwania płodności. Animator grup społecznościowych dla kobiet mających problem z płodnością. Prywatnie żona i mama dwóch córek, pasjonatka jazdy konnej i sportów zimowych. www.annaklekowiecka.pl

Autor

Anna Wencławska

Redaktorka serwisu Chcemy Być Rodzicami. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, pasjonatka obcych kultur i języków orientalnych.