fbpx
Przejdź do treści

Dumna babcia z próbówki!

W najbliższych będziemy obchodzić Dzień Babci i Dzień Dziadka. W związku z niewątpliwie jednym z najmilszych świąt Nasz Bocian przygotował specjalną akcję dla dziadków… z in vitro.

Dziadkowie i babcie to codzienni bohaterowie. Zawsze mogą przyjechać, gdy wypadnie nam coś w pracy, wakacje planują według naszych wyjazdów, znają lekarstwo na wszystkie kaszle i smutki, szafki kuchenne w ich domach są pełne słodyczy i skąd by nie wracali to zawsze mają „po drodze” do sklepu z zabawkami. Każdy rodzic prędzej czy później chce dzierżyć to dumne stanowisko – babci lub dziadka. Jednym udaje się niemal od razu, zaraz jak tylko ich pociechy wyfruną z domu, inni muszą trochę poczekać.

Współcześnie coraz więcej osób miewa problemy z płodnością. Niepłodność jest chorobą, która dotyka nie tylko osoby jej doświadczające. Dotyka całych rodzin. Kiedy po latach walki na świat przychodzi upragnione maleństwo, szczęście rodziny jest trudne do opisania. To właśnie dla tych, którzy musieli trochę więcej poczekać na wnuczka Nasz Bocian przygotował akcję „Jestem babcią/ dziadkiem dzięki in vitro”.

Wszystkie babcie i dziadkowie mogą podzielić się ze światem swoją radością. Wystarczy, że pokażą, jak bardzo są szczęśliwi i wyślą wspólne zdjęcie ze swoim wnuczkiem z in vitro. Zdjęcia są na bieżąco aktualizowane na fanpage’u Naszego Bociana, a każde z nich jest opatrzone hasztagiem #‎babciazinvitro lub  ‪#‎dziadekzinvitro.

Wszystkie babcie chórem mówią, że lepiej jest być babcią niż mamą. Bo w przeciwieństwie do własnych dzieci wnuczki są idealne, a dziadkowanie nie ma nawet krzty przymusu i odpowiedzialności. Psychologowie są zgodni taka rola babć i dziadków – rozpieszczać.

Na górnym zdjęciu – Babcia Ela z wnuczkiem Beniaminem 🙂

Magda Dubrawska

Zdjęcia pochodzą z oficjalnego FP Naszego Bociana

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.