fbpx
Przejdź do treści

Dieta w czasie laktacji [E-LEARNING]

social media dieta w laktacji

Dieta w czasie laktacji wciąż budzi wiele pytań: co można w tym czasie jeść, czego unikać, czy mogę pić kawę, jakie suplementy warto brać? Odpowiedzi na nie (i wiele innych) udziela doświadczona dietetyczka!

Z dietą w czasie laktacji wiąże się wiele mitów. Pora je obalić! Bardzo ważne jest podążanie za najnowszą wiedzą, a nie poradami sprzed kilku dekad, którymi potrafią karmić nas mamy i babcie. Owszem, ich pomoc jest nieoceniona, ale nauka o żywieniu znacznie się w ostatnich latach rozwinęła (i wciąż się rozwija).

Jeśli zatem szukasz rzetelnej wiedzy z zakresu dietetyki i chcesz dowiedzieć się, jak wesprzeć swój organizm w okresie karmienia piersią – ten e-learning jest właśnie dla Ciebie!

Znajdziesz w nim 7 filmów, na których dietetyczka wyjaśni, jak żywienie mamy wpływa na mleko, którego dostarcza dziecku. Doradzi także, co warto jeść, a czego lepiej w swojej diecie unikać, a także poda kilka istotnych wskazówek w kontekście pociążowego powrotu do formy. Poszukujesz takiej wiedzy? Oto źródło, któremu możesz zaufać!

Poznaj tematy, jakie poruszamy w E-LEARNINGU:

  1. Karmienie piersią – korzyści dla matki i dziecka
  2. Przeciwwskazania do karmienia piersią – fakty i mity
  3. Od czego zależy skład mleka mamy?
  4. Produkty zakazane na liście karmiącej mamy
  5. Co może pić matka karmiąca?
  6. Jak wrócić do formy sprzed ciąży?
  7. Suplementy w trakcie karmienia piersią

Naszą ekspertką jest Magdalena Czyrynda-Koleda, dietetyczka, absolwentka SGGW oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku psychodietetyka. Przyjmuje w warszawskiej klinice FertiMedica oraz w poradni Z kaloriami na pieńku. Jak sama o sobie mówi, „niepłodna z rynku wtórnego”, choć na pierwotnym też miała nie lada wyzwanie. Mama 7-latka z IUI.

Zaczerpnij specjalistyczną wiedzę od ekspertki bez wychodzenia z domu!

E-learning „Dieta w czasie latacji” znajdziesz: TUTAJ

Pod każdym nagraniem znajdziesz dokument PDF, który w zwięzły i zrozumiały sposób streszcza tematykę filmu – notatki możesz mieć dzięki temu zawsze pod ręką!

Jaka powinna być dieta w czasie laktacji?

Wszystkie E-learningi oraz wiele innych bonusów otrzymasz w ramach Konta Premium. Sprawdź szczegóły tutaj!

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.