fbpx
Przejdź do treści

Diagnostyka niepłodności od podstaw – DARMOWY E-learning z udziałem ekspertki!

E-learning _ Diagnostyka niepłodności _ (1)

Niepłodność dotyka coraz więcej par – w Polsce liczba ta waha się na poziomie około 1,5 miliona. Stąd też warto poznać problem od podstaw! Dawkę ważnej wiedzy wnosi E-learning „Diagnostyka niepłodności”, w którym dr Magdalena Golańska-Wróblewska, specjalista ginekologii i położnictwa, diagnosta USG w Salve Medica w Łodzi i w Warszawie, przytacza najważniejsze informacje.

Niepłodność i jej diagnostyka – co musisz wiedzieć?

Trudności z zajściem w ciążę mogą być bardzo obciążającym doświadczeniem. Wiążą się z wieloma emocjami, często z licznymi niewiadomymi i początkową bezradnością – od czego zacząć?! Na początku przede wszystkim od spokojnego podejścia do sprawy, które to pozwoli podjąć odpowiednie kroki diagnostyczne. Co przy tym ważne, pamiętaj – niepłodność to zawsze problem pary, dlatego też diagnostyką objęci muszą zostać zarówno kobieta, jak i mężczyzna.

Z prezentowanego tu E-learningu dowiesz się więcej o przeprowadzanych u kobiety badaniach hormonalnych, monitorowaniu cyklu, badaniach HSG oraz badaniach dodatkowych. Jeśli zaś chodzi o panów, zyskasz wiedzę o tym, jakie są podstawowe i rozszerzone badaniach nasienia, czym jest badanie stresu oksydacyjnego oraz jakie inne dodatkowe testy laboratoryjne mogą być wskazane w trakcie diagnostyki niepłodności.

Diagnostyka niepłodności e-learning
Fot. Screen E-learning „Diagnostyka niepłodności”

Na jakie jeszcze pytania odpowie E-learning „Diagnostyka niepłodności”?

  • Od kiedy mówimy o niepłodności
  • Możliwe przyczyny niepłodności
  • Diagnostyka kobiet
  • Diagnostyka mężczyzn
  • Dalsze metody diagnostyczne
  • Co możemy zrobić. Inseminacja, in vitro

Zaczerpnij specjalistycznej wiedzy od eksperta nie wychodząc z domu!

E-learning „Diagnostyka niepłodności” znajdziesz TUTAJ.

Pod każdym nagraniem znajdziesz dokument PDF, który w zwięzły i zrozumiały sposób streszcza tematykę filmu – notatki możesz mieć dzięki temu zawsze pod ręką!

Diagnostyka niepłodności

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!
Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.