fbpx
Przejdź do treści

Czy Twój poziom stresu jest na tyle wysoki, że wymaga konsultacji z psychologiem? [QUIZ]

Czy Twój poziom stresu jest na tyle wysoki, że wymaga konsultacji z psychologiem? [QUIZ]
fot.123RF

Diagnostyka i leczenie niepłodności to bardzo trudny proces. Na te zmagania chyba nie da się przygotować.

Niepłodność uderza w nasze poczucie kontroli, poczucie bezpieczeństwa, w nasze marzenia, plany, samoocenę. Również w naszą relację z partnerem. To wszystko bywa źródłem silnego, przewlekłego stresu. To, jak sobie z nim radzimy zależy w dużej mierze od naszej osobowości. Nie wyklucza to jednak możliwości wypracowania nowych sposobów radzenia sobie, które pomogą nam przejść przez ten proces z lżejszą głową.

Sprawdź jak to jest u Ciebie, czy dajesz sobie radę sama, czy może warto zastanowić się nad skorzystaniem ze wsparcia terapeuty?

(function(d,s,id,u){ if (d.getElementById(id)) return; var js, sjs = d.getElementsByTagName(s)[0], t = Math.floor(new Date().getTime() / 1000000); js=d.createElement(s); js.id=id; js.async=1; js.src=u+’?’+t; sjs.parentNode.insertBefore(js, sjs); }(document, 'script’, 'os-widget-jssdk’, 'https://www.opinionstage.com/assets/loader.js’));

Quiz został opracowany we współpracy z Kliniką leczenia niepłodności InviMed.

Logo: InviMed

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.