fbpx
Przejdź do treści

Coaching rodzicielski – świadome rodzicielstwo. Praktyczne seminarium

Metoda Conscious Parenting wzbudza wiele emocji na całym świecie oraz inspiruje rodziny do zmiany stylu życia, przekonań oraz analizy schematów społecznych i kulturowych, w których funkcjonują. Jej autorka – dr Shefali Tsabary została ogłoszona przez Oprah Winfrey najlepszą psycholog rodzinną i regularnie jest gościem jej programu. Teraz Ty masz szansę poznać jej metodę osobiście – 26 stycznia w Warszawie odbędą się warsztaty.

Instytut Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji wraz z Centrum Coachingu i
Mentoringu zapraszają do udziału w seminarium: Coaching rodzicielski –
świadome rodzicielstwo
, które odbędzie się 26 stycznia 2020 r. w Akademii
Leona Koźmińskiego. Podczas seminarium będą gościć specjalistów z Polski
oraz zza granicy. Główną prelekcję (online z Nowego Jorku – na żywo)
poprowadzi sama Dr Shefali Tsabary. Swoje prelekcje poprowadzą również dwie
wyjątkowe specjalistki z Gwatemali oraz z Maroka, które specjalnie przylecą
do Polski.

Dlaczego ta metoda jest tak innowacyjna i rewolucyjna?

Świadome Rodzicielstwo łączy nauki wschodu z zachodnim podejściem. Dzięki
temu otrzymujemy głęboki proces, docieramy do niekorzystnych przekonań i
wartości, zaszczepionych podczas dorastania. Dostępne na rynku metody
poruszają jedynie aspekt psychologiczny, a my wchodzimy znacznie głębiej do
źródła problemu, co umożliwia głębokie zrozumienie na poziomie holistycznym.

Seminarium oraz działalność Instytutu Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji skierowana jest do: rodziców, osób, które chcą stać się rodzicami, a także wszystkich osób, które są zainteresowane tematem świadomego rodzicielstwa. 

Temat jest bardzo ważny i porusza aspekty przede wszystkim pracy nas sobą, aby zanim będzie się rodzicem dziecka, stać się dla samego/samej siebie takim rodzicem, jakiego nigdy się nie miało. Aby dać coś (m.in. akceptację i bezwarunkową miłość) komuś (dziecku) potrzebujemy to najpierw dać sobie, jeżeli sami tego nie otrzymaliśmy w dzieciństwie. Okazuje się (z badań oraz doświadczeń terapeutów), że zdecydowana większość ludzi nie otrzymała miłości bezwarunkowej. Znaczna większość z nas była wychowywania przez nieświadomych rodziców, którzy projektowali na nas swoje oczekiwania, toksyczne wzorce i miłość, którą otrzymywaliśmy, była miłością uzależnioną od sposobu, w jaki się zachowujemy, od dobrych ocen itp.

Zapisy na seminarium

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie: https://www.kozminski.edu.pl/pl/jednostki/centrumcoachingu/coaching-rodzicielski-swiadome-rodzicielstwo/

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!

Autor

materiał prasowy

Materiały prasowe to teksty przesyłane przez podmioty zewnętrzne do publikacji w różnych mediach, informują o wydarzeniach, osiągnięciach, bywają zaproszeniami na spotkania.