fbpx
Przejdź do treści

Co wiesz o in vitro? Sprawdź się! [QUIZ]

quiz in vitro 3
fot. 123rf.com

In vitro to dla niektórych par jedyna szansa na zostanie rodzicami. Wciąż jednak nie jest to dość dobrze poznany przez społeczeństwo sposób leczenia i wiąże się z nim wiele mitów. Warto zatem dowiedzieć się o IVF jak najwięcej i podejść do swojej płodności w świadomy sposób. Sprawdź, jaki jest poziom Twojej wiedzy w tym zakresie!

Zabieg IVF stosowany jest w celu uzyskania ciąży poprzez pobranie męskich i żeńskich komórek rozrodczych (plemników obecnych w nasieniu męskim i komórek jajowych), utworzenia z nich zarodków w warunkach laboratoryjnych (poza ustrojem kobiety), a następnie przeniesieniu zarodka do jamy macicy kobiety (transfer zarodka).

E-raport „In vitro od A do Z

Owszem, powyższy opis wyjaśnia sedno in vitro, ale co warto wiedzieć o poszczególnych jego etapach? Jakie są dostępne metody in vitro? Co należy wiedzieć o zamrożonych zarodkach? Sprawdź się i zobacz, co jeszcze warto doczytać!

Quiz został opracowany we współpracy z Centrum Płodności FertiMedica.

Logo FertiMedica

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!
Autor

Chcemy Być Rodzicami

Jedyny magazyn poradnikowy dla starających się o dziecko. Starania naturalne, inseminacja, in vitro, adopcja.