fbpx
Przejdź do treści

Zadaj pytanie ekspertom! Zapraszamy na konferencję „Niepłodność – droga do macierzyństwa”.

Udział w panelu pacjenckim jest bezpłatny – Udział w panelu pacjenckim jest bezpłatny

Już 8 listopada w Krakowie odbędzie się konferencja „Niepłodność – droga do macierzyństwa” organizowana przez The Fertility Partnership – Centrum Medyczne Macierzyństwo. W tym roku po raz kolejny również pacjenci będą mieli szansę wysłuchać wykładów ekspertów i zadać im pytania. Współorganizatorem otwartej sesji pacjenckiej jest magazyn i serwis internetowy Chcemy Być Rodzicami.

„Niepłodność – droga do macierzyństwa” to już piąta edycja konferencji pod tą nazwą. Podczas tegorocznego wydarzenia specjaliści będą dyskutować o tym, jak zachować równowagę pomiędzy diagnostyką i leczeniem niepłodności.

Konferencja jest przeznaczona dla lekarzy ginekologów z rejonu małopolski.

5 konferencja „Niepłodność – droga do macierzyństwa”

Do udziału w otwartej sesji konferencji zapraszamy również pary starające się o dziecko. Wybrani przez was wykładowcy postarają się przybliżyć tematy, o których zawsze rozmawia się w gabinecie lekarskim.

– Z Profesor Ewą Stachowską z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego porozmawiamy o roli mikrobiomu w płodności.

– Profesor Piotr Laudański z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odpowie na pytania dotyczące ciąży po leczeniu niepłodności.

– Dr Anna Janicka reprezentująca Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu opowie co znaczy jakość  w polskich ośrodkach leczenia niepłodności i jak się ją monitoruje.

– Mecenas Radosław Tymiński przybliży nam prawne aspekty leczenia niepłodności.

Sesję pacjencką poprowadzi redaktor naczelna magazynu Chcemy Być Rodzicami – Olga Plesińska.

Udział w panelu pacjenckim jest bezpłatny! Chcesz przyjść? Zarejestruj się >>TUTAJ<<.

Dostęp dla wszystkich

Wolny dostęp

Ten materiał dostępny jest dla wszystkich czytelników Chcemy Być Rodzicami. Ale możesz otrzymać więcej posiadając Kontro Premium!
Autor

Anna Wencławska

Redaktorka serwisu Chcemy Być Rodzicami. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, pasjonatka obcych kultur i języków orientalnych.